Skelbimas apie 150 galutinių užsakymų ir 150 pasirenkamųjų sandorių naujiems degalus taupantiems lėktuvams, buvo „didžiausias kada nors Airijos bendrovės pateiktas užsakymas JAV pagamintoms prekėms“, sakoma „Ryanair“ pranešime.

Lėktuvus planuojama pristatyti 2027-2033 metais, o oro linijų bendrovės tradiciškai derasi dėl didelių nuolaidų nuo katalogo kainų, ypač didelių užsakymų atveju.

Dubline įsikūręs vežėjas teigė, kad, atsižvelgiant į sandorio dydį ir mastą, jam turės pritarti akcininkai per metinį visuotinį jų susirinkimą rugsėjo mėnesį.

„Ryanair“ pridūrė, kad nauji 228 vietų lėktuvai, taip pat didelė darbuotojų įdarbinimo kampanija padės padidinti keleivių skaičių.

Vežėjas planuoja, kad iki 2034 metų, palyginti su 2023-aisiais, metinis keleivių srautas šoktels 80 proc. ir pasieks 300 mln. keleivių.

Siekdama šio tikslo, oro linijų bendrovė planuoja įdarbinti daugiau kaip 10 tūkst. naujų keleivių salono įgulos narių, inžinierių ir pilotų.

„Ryanair“ džiaugiasi galėdama pasirašyti šį rekordinį orlaivių užsakymą, – sakė bendrovės vadovas Michaelas O‘Leary.

„Tikimės, kad šie nauji, didesni, efektyvesni ir ekologiškesni orlaiviai ne tik užtikrins reikšmingą pajamų ir eismo augimą visoje Europoje, bet ir leis dar labiau sumažinti sąnaudas, o keleiviai tą pajus per sumažėsiančias skrydžių kainas“, – sakė jis.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės