Vienas iš pagrindinių kreipimųsi – neaktyvintas bilietas. Pasak keleivių, jie aktyvino bilietą, tačiau elektroninio bilieto apskaitos sistema dėl kažkokių priežasčių to neužfiksavo. Iš tikrųjų, e-bilieto sistemos duomenų bazėje matome  kiekvieną veiksmą, atliekamą su konkrečia Vilniečio kortele - kada pildyta, aktyvinta, kada kortele buvo paliestas komposteris ir patikrintas bilieto galiojimas ir t.t. Be to, galite užsukti pas mus, kur ne tik paaiškinsime kaip naudotis kortele, bet ir atsakysime į visus klausimus.

Dažniausiai tokių skundų tikrinimas užtrunka vos kelias minutes ir mes iš karto galime pamatyti, ar žmogus aktyvino bilietą, kada ir kaip tai darė.

Keleivis, prilietęs Vilniečio kortele komposterį, jo ekrane mato tikslų laiką iki kada galioja aktyvintas bilietas, taip pat kiek jis turi nupirktų e-bilietų, koks pinigų likutis. Sistema naujo bilieto neleis aktyvinti tol, kol galios turimas bilietas. Dėl to, kiekvienas keleivis, atidžiau stebėdamas informaciją, kuri rodoma komposterio ekrane, nesusipratimų su keleivių kontrole neturės.

Dar vienas iš skunduose nurodomų argumentų – bilietas aktyvinamas jį pasipildžius, bet ne transporto priemonėje.

Vienas pagrindinių Vilniečio kortelės privalumų yra tai, kad kiekvienas keleivis iš anksto gali įsigyti terminuotąjį bilietą ir pradėti naudotis juo tada, kada patogu, aktyvinant bilietą transporto priemonės komposteryje. Juk net ir iki šiol galiojantį popierinį bilietą reikia pažymėti, o ne tik įsigyti. Be to, papildžius vilniečio kortelę, atspausdintame atsiskaitymo čekyje visada matysite informaciją – „Nepamirškite aktyvinti bilieto“.

Kitas dažnas skundas  - neveikianti sistema.  Taip, kaip ir su kiekviena nauja sistema nesklandumų pasitaikė, dėl ko mes apgailestaujame ir tikrai darome viską, kad daugiau tai nepasikartotų. Gedimų pasitaikė ne tik Vilniuje rugpjūčio viduryje, bet ir Londone su Oyster sistema (Šios sistemos gedimo metu 65 tūkst. vartotojų teko įsigyti naujus bilietus.). Vilniuje gedimai buvo išspręsti ir šiuo metu sistema veikia be sutrikimų.

Labai noriu dar kartą paprašyti, kad  keleiviai naudotųsi viešojo transporto paslaugomis nepažeisdami įstatymų: neapgaudinėkime nei savęs, nei kitų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės