Šių metų birželio mėnesį iš viso buvo parduota 1 mln. 200 tūkst. vienkartinių bilietėlių. Iš jų – 384 tūkst. troleibusuose ir autobusuose.

Jei lipimas į viešąjį transportą per priekines duris pasiteisins – turėtų sumažėti „zuikių“, mat šie pradės pirkti vienkartinius bilietėlius.

UAB „Vilniaus autobusai“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis teigia, kad kol kas per anksti teigti, ar bilietėlių pardavimai, įvedus naująją tvarką, kils. Pasak jo, apie tai bus galima kalbėti spalio mėnesį, kai bus turimi rugsėjo mėnesio duomenys.

Pasak vieno autobuso vairuotojo, pardavimai išaugs nebent populiariausiuose maršrutuose, kuriuose ir taip parduodama daug bilietėlių.

„Aš šiandien pardaviau per tris reisus 13 bilietėlių“, - teigė DELFI pakalbintas vairuotojas. Jis teigė, kad per dieną parduoda apie 20 bilietų, nes jo maršrutu beveik visi važiuoja, naudodamiesi mėnesiniais bilietais. Vyras nesiėmė spėlioti, kiek parduoda tie, kurie važiuoja populiaresniais maršrutais.

Vilniuje vienkartinis bilietas, perkant jį autobuse ar troleibuse, kainuoja 2,50 Lt – 50 ct daugiau nei įsigyjant spaudos kioske. Lengvatinis bilietas kainuoja perpus pigiau - atitinkamai 1,25 ir 1 Lt

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės