Jį planuojama įkurti vietoje esančio aerodromo „Ramenskoje“, rašo lenta.ru. Apie tai paskelbė naujo oro uosto statybas organizuojanti bendrovė.

Naujienų agentūra "Itar-Tass" patikslina, jog Lietuvos bendrovės konkurentu buvo įmonė „Aeroport Tolmačevo“, tačiau ji nesurinko pakankamai balsų.

Lietuvos bendrovė ketina per penkerius metus investuoti į dabartinio aerodromo plėtrą apie 10 mlrd. RUB (0,773 mlrd. Lt), tai patvirtino bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Tomas Vaišvila.

Planuojama per šį laikotarpį pastatyti apie 240 tūkst. kv. m infrastruktūros, sukurti daugiau nei 10 tūkst. darbo vietų ir aptarnauti daugiau nei 20 mln. keleivių.

Naujas oro uostas darbą turėtų pradėti 2015 m. ir taikysis į pigių skrydžių bendroves. Jas turėtų aptarnauti „Avia Solutions“ bendrovė „Baltic Ground Service“.

„Avia Solutions Group“ - buvusi „flyLAL Group Services“

„Avia Solutions Group“ yra pakeistas bendrovės „flyLAL Group Services“ pavadinimas. Jai priklausė skrydžių bendrovė "flyLAL - Lithuanian airlines", kuriai bankroto byla buvo iškelta 2009 m., tais metais bendrovė nutraukė skrydžius. Vėliau pavadinimus keitė ir kitos grupės bendrovės, atsisakydamos santrumpos „flyLAL“.

DELFI skelbė, kad pavadinimai, anot rinkodaros specialistų, buvo keičiami siekiant pabėgti nuo besidriekiančio praeities šleifo ir asociacijų su bankrotu.

Valstybinė įmonė „Lietuvos avialinijos“ buvo privatizuota 2005 m., vėliau įmonės veikla išskaidyta pagal veiklos sritis, turtas atskirtas, o visas įmones vienijo „flyLAL Group Services“.

Grupė vienijo orlaivių remonto ir techninės priežiūros įmonę „Flylal technics“, vėliau pervadintą į „FL Technics“, kelionių agentūrą „BPC Travel“, aviacijos specialistų mokymo įmonę „FlyLAL Training Centre“, pakeitusią pavadinimą į „Baltic Aviation Academy“. Taip pat grupei priklausė orlaivių nuomos bendrovė „Avia Asset Management“ ir keleivių bei krovinių gabenimo bendrovė „FlyLAL Charters“, vėliau pakeitusi pavadinimą į „Small Planet Airlines“.

Valstybės įmonės "Registrų centras" 2012 m. balandžio duomenimis, „Avia Solutions Group“ akcininkais buvo Vilniuje registruota bendrovė „Indeco: Investment and Development“ (21,94 proc.), Kipre registruota įmonė „ZIA Valda Cyprus“ (32,91 proc.). Eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo protokole nurodyta, kad daugiausiai akcijų – 45,15 proc. valdo Lenkija, nenurodant daugiau duomenų.

Šiemet skelbta apie parduodamą paskutinį bankrutavusios „flyLAL“ turtą, kurio kainos siekė nuo 1 Lt.

Skelbta, jog „flyLAL“ byloje įtariamiesiems atstovauja buvę įtakingi prokurorai. Tuo metu buvęs „flyLAL“ akcininkas Gediminas Žiemelis buvo Maskvoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (576)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės