„Kaip ir kasmet barstomos bei valomos pagrindinės magistralinės gatvės, šaligatviai prie jų. Pastarosiomis dienomis, dėl itin sudėtingų oro sąlygų, teko suintensyvinti miesto gatvių valymą, ruošiamės papildomai barstyti teritorijas prie ligoninių, mokyklų“, - sakė Kauno miesto savivaldybės l.e. administracijos direktoriaus pareigas Robertas Stanionis.

Atšalus orui bei iškritus sniegui pagrindines Kauno miesto gatves (daugiau kaip 250 gatvių) šlapios druskos mišiniu barsto septynios UAB „Kauno keliai“ mašinos, vėliau su sniegu susimaišiusį druską valo UAB „Kauno švara“. Šių bendrovių darbuotojai budi 24 val. Šiuo metu, dėl sudėtingų ir nuolat besikeičiančių oro sąlygų, prie didesnių įkalnių budi smėlio barstymo mašinos. Įkalnės barstomos smėlio ir druskos mišiniu.

Anot Savivaldybės Komunalinio skyriaus Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjo Rimanto Rutavičiaus, šiuo metu papildomai barstomi 44 gatvių šaligatviai, ligoninių prieigos, ieškoma būdų, kaip pabarstyti mokyklų teritorijas, įvažiavimus į kiemus.

Tačiau, pasak R. Rutavičiaus, visų miesto gatvių nuvalyti neįmanoma, daug kur neįmanoma privažiuoti su turima technika, todėl prie pagrindinių gatvių yra atvežta smėlio ir druskos mišinio, kad gyventojai galėtų jo pasiimti ir patys pasirūpinti savo keliais, kurių negali nuvalyti minėtos bendrovės.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją