Naujasis „Murano“ yra gaminamas ant JAV rinkai skirto vidutinės klasės „Altima“ automobilio platformos. Gamintojai teigia, kad automobilio plotis (1,88 m), aukštis (1,73 m) ir ratų bazė (2,83 m) nepasikeitė, tačiau naujasis „Murano“ 6,4 cm pailgėjo. Dabar visureigio ilgis siekia 4,83 m.

Į automobilį montuojamas vienintelis 6 cilindrų, 3,5 l/252 AG benzininis variklis, kuris galią ratams atiduoda per „X-Tronic“ bepakopę variatorinę pavarų dėžę. 100 km/h greitį visureigis pasiekia vos per 8 sek. Vidutinės benzino sąnaudos siekia 10,9 l šimtui kilometrų.

Į pigiausios „Tekna“ komplektacijos „Murano“ montuojama DVD navigacinė sistema, 18 colių lengvojo lydinio diskai, odinės sėdynės bei kita įranga. Užsisakius 164 tūkst. 990 litų kainuojantį „Tekna Pack“ komplektacijos „Murano“ papildomai bus sumontuota „Bose“ garso sistema su 11 garsiakalbių, du stoglangiai bei kitos elektroninės naujovės.

Įdomu ir tai, kad visi antros kartos „Nissan Murano“ yra parduodami su naujoviška įbrėžimams atsparia dažų danga. Šių dažų ypatybė yra ta, kad jie atitaiso padarytus įbrėžimus ir apsaugo apatinį dažų sluoksnį.

Autotau.lt
Portalo "Autotau.lt" informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo neleidžiama.
Top naujienos