Naujojo „Mercedes-Benz Actros“ premjera Berlyne įvyko šių metų rugsėjo pradžioje, vilkikai užsakovus pasieks per 2019 m.

„Lietuvoje veikiame daugiau nei 14 metų, savo klientams teikiame standartinių, specialiųjų ir greitųjų pervežimų paslaugas Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje bei kitose Vakarų Europos, Skandinavijos ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugos šalyse. Siekiame lyderystės, todėl nuolat investuojame į plėtrą. Šiuo metu grupės bendrovės valdo 2500 vilkikų, kitais metais Lietuvoje numatome apie 25 proc. augimą“, – sako Tomas Jurgelevičius, UAB „Hegelmann Transporte“ direktorius.

Pasak T. Jurgelevičiaus, renkantis vilkikų komplektaciją, nuspręsta papildomai investuoti 3,5 mln. eurų į naujos kartos saugumo ir komforto paketą, leisiantį vairuotojams naudotis inovatyviais sprendimais kasdienai ir nenumatytoms situacijoms.

Tomas Jurgelevičius
Saugumą ir geresnį matomumą kelyje garantuos kameros ir ekranai, kurie visiškai pakeičia šoninius ir plataus kampo veidrodėlius, numatyti ir ryškiau šviečiantys žibintai bei automatinė visiško sustojimo funkcija, reaguojanti į kliūtį kelyje.

Taip pat vilkikuose bus įrengta telematinė transporto valdymo sistema „FleetBoard“, kuri vertina ir nuotoliniu būdu pateikia vairuotojų vairavimo efektyvumo parametrus, o sąsaja su tachografo duomenimis, sunkvežimio techninių parametrų stebėjimas, logistikos valdymo sprendimai užtikrina profesionalią ir efektyvią visos bendrovės veiklą. Dėl naujosios „Mercedes-Benz Truck App Portal“ sąsajos kiekviena bendrovė sunkvežimiuose gali įsidiegti individualias programėles, kurios perkelia transporto sektorių į naują skaitmeninį lygmenį, padidina pervežimų patogumą ir našumą. Transporto priemonės padėties, būsenos ar degalų suvartojimo stebėjimas seniai ne naujiena, o „bendraujantys“ sunkvežimiai yra raktas į transporto srities ateitį ir konkurencingumą.

Vilkikas vairuotojui kelionėje tampa antrais iais namais, tad, siekiant užtikrinti geresnes poilsio sąlygas, užsakyti ergonominiai čiužiniai.

„Naujieji „Mercedes-Benz Actros“ sulaukė didžiulio Lietuvos krovinių pervežimo kompanijų susidomėjimo. Šis didelis „Hegelmann Transporte“ užsakymas reikšmingai papildo „Silberauto“ pardavimų portfelį. Bendrai Lietuvoje parduodamų šios markės vilkikų skaičiai nuolat auga, jų dalis rinkoje svyruoja nuo 30 iki 40 proc., o 2018 m. turėtų būti rekordiniai“, – sako Paulius Kraučiūnas, „Silberauto“ krovininių automobilių pardavimo Lietuvoje vadovas.

Pasak P. Kraučiūno, Lietuvos vežėjai yra pasiruošę investuoti į naujoves, reikšmingai didina pajėgumus Europos pervežimų rinkoje. Daugiau nei 90 proc. parduodamų naujų sunkvežimių yra skirti tarptautiniams pervežimams. Šie veiksniai lemia ir augančią vilkikų paklausą – „Silberauto“ šiemet Lietuvoje planuoja parduoti 3000 „Mercedes-Benz“ vilkikų už maždaug 240 mln. eurų, 2019 m. apimtys turėtų taip pat augti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės