Naujieji draudimai kol kas galios darbo dienomis piko metu, tarp 7 ir 9 val. ryto.

Kelių policijos vadas Ramūnas Kemzūra teigė, kad šioje vietoje įvyksta daug nelaimių,o pagrindinė jų priežastis – išvažiavimas į kelią neįvertinus atstumo iki atvažiuojančių transporto priemonių.

„Viskas priklauso nuo to, ar vairuotojas moka greitai pasiekti srauto greitį, jei ne, pasekmės būna ir skaudžios“, – sakė policijos atstovas.

Policijos teigimu, šioje vietoje nuolat įvyksta avarijos. Per praėjusius metus įvyko 6 skaudūs įvykiai, kurių metu nukentėjo žmonės, dar per 30 kartų policijai teko vykti aiškintis avarijos priežasčių, nes vairuotojai tarpusavyje nerado sutarimo dėl avarijų aplinkybių.

Šioje vietoje siūloma drausti įvažiuoti į aplinkkelį rytinio piko metu, tarp 6-9 val. Dėl tokio ribojimo R.Kemzūra išsakė pastebėjimą, kad vairuotojai matydami, kad ženklai galioja tik tam tikru metu, dažnai jų nepaiso, tad geriau būtų įvesti nuolatinius ribojimus.

Planuojama, kad eksperimentiniai pakeitimai šioje vietoje galios iki lapkričio mėnesio, o policija žada kontroliuoti, kaip vairuotojai laikosi šių pakeitimų. Vėliau žadama spręsti, naikinti šią įvažą visiškai, pastatant fizinius atitvarus ar sugrąžinti iki šiol galiojusią tvarką.