Gamintojų teigimu, „X5 Security“ yra vienintelis automobilis savo segmente atitinkantis tarptautinius VR4 balistinės apsaugos lygio (užtikrinančio saugumą nuo išorinių atakų) reikalavimus ir garantuoja maksimalų saugumą vairuotojui, keturiems keleiviams bei jų bagažui tiek ekstremaliose vairavimo situacijose, tiek užpuolimo atvejais.

Automobilio kėbulas, stogas ir bagažinė yra sutvirtinti specialiu šarvuotu pluoštu, sukurtu Olandijoje. Kai kurios „X5 Security“ dalys sustiprintos ir kulkoms atspariu plienu, o priekiniai bei šoniniai langai aprūpinti smūgiams atspariais, neperšaunamais ir nesubyrančiais 22 mm storio stiklais.

Tam, kad vairuotojas bei keleiviai aiškiai matytų, kas vyksta automobilio išorėje, jame yra įmontuotos priekinio, šoninio ir galinio vaizdo kameros, perduodančios vaizdą tiesiai į „iDrive“ kontrolės ekraną, esantį vairuotojo prietaisų skydelyje.

„BMW X5 Security“ yra įrengta ir vidaus telefono sistema, leidžianti nepravėrus durų ar langų, susisiekti su žmonėmis, esančiais lauke, taip pat signalizacijos sistema, perspėjanti pašalinius apie ataką prieš automobilį. Kai signalizacija įsijungia, visos durys ir langai užrakinami automatiškai.

Automobilis „apautas“ specialiomis BMW padangomis, kurios net ir visiškai praradusios slėgį, pavyzdžiui po šūvių ar važiavus per aštrius objektus, yra tinkamos tolesniam važiavimui. BMW visureigį pardavinės su 4,8 l darbo tūrio V8 varikliu, išvystančiu per 350 AG galią ir leidžiančiu automobiliui iki 100 km/h pasiekti per 7,5 sek.

Automobilio važiavimo stabilumą, traukos jėgą bei saugumą kelyje užtikrina ne tik elektroninės „xDrive“ ir DSC dinaminės stabilumo kontrolės sistemos, tačiau ir sutvirtinta važiuoklė, pakaba bei stabdžiai, apsivertimo riziką sumažina „Adaptive Drive“ sensoriai, kurie nuolat seka automobilio greitį, vairavimo kampą ir akceleraciją bei pagal šią informaciją kontroliuoja automobilio elgseną kelyje.

Naujasis „BMW X5 Security“ buvo pristatytas vasaros pabaigoje Maskvoje vykusioje tarptautinėje automobilių parodoje.

Šaltinis
Portalo "Autotau.lt" informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo neleidžiama.
Autotau.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės