Spaudos kioskuose parduodamus vienkartinius bilietus, kuriuos iki šiol reikėdavo pažymėti įlipus į troleibusą ar autobusą, pakeis bilietai, panašūs į tuos, kokius parduoda maršrutinių mikroautobusų vairuotojai.

Sostinės savivaldybė jau perdavė visą reikiamą įrangą bendrovei "Susisiekimo paslaugos". Šios įmonės vadovas Gintas Bliuvas sakė, kad vairuotojai pradėti spausdinti bilietus gali kad ir šiandien – visa įranga autobusuose ir troleibusuose jau sumontuota, tačiau dar reikia sutvarkyti formalumus Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Pasak G.Bliuvo, įvedus tvarką, kai keleivis įlipęs į transporto priemonę pirmiausia susimokės ir tik tada gaus kelionės bilietą, turėtų dar labiau sumažėti zuikių. "Šitaip užkirsime kelią dažnoms diskusijoms: buvo pažymėtas bilietas ar nebuvo, pažymėtas anksčiau ar įlipus kontrolieriams", – aiškino "Susisiekimo paslaugų" vadovas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės