Penktadienio rytinėje prekyboje, palyginti su prekyba ketvirtadienio vakarą, aukso kaina Niujorko "Comex" biržoje pakilo 7,2 dolerio, arba 0,51 proc., - iki 1 tūkst. 226,9 dolerio už unciją. Sidabro uncijos kaina "Comex" biržoje pakilo 0,84 proc. - iki 16,94 dolerio.

Dolerio kurso pasaulinių valiutų atžvilgiu neigiamai dinamikai įtakos turi silpna JAV statistika. JAV mažmeninės prekybos apimtys sausį gerokai sumenko. Kritę degalų it transporto priemonių pardavimai sausį, palyginti su gruodžiu, privertė ir likusias prekybos sritis susitraukti 0,8 proc. JAV valiutą smukdė ir duomenys apie nedarbą JAV. Pirminių paraiškų dėl bedarbio pašalpos skaičius per savaitę, pasibaigusią vasario 7 dieną, padidėjo 25 tūkst. žmonių - iki 304 tūkstančių. Analitikai prognozavo, kad paraiškų skaičius padidės iki 285 tūkstančių.

Pasak "MKS Group" eksperto Samo Laughlino, aukso kainos dėl pranešimų iš Graikijos gali toliau augti. Pirmadienį tikimasi, kad bus pasirašytas susitarimas tarp Graikijos valdžios ir euro grupės atstovų dėl tolesnės finansinės paramos šaliai.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)