Lietuvos apeliacinis teismas spalio 29 diena nusprendė tenkinti „Ignitis grupės“ skundą ir panaikino Vilniaus apygardos teismo rugpjūčio 11 dienos nutartį, kuria buvo pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės ir privalomas ESO akcijų išpirkimo procesas buvo sustabdytas iki teismo nutarties dėl akcijų kainos nustatymo įsiteisėjimo dienos, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė bendrovė.

Teismui nusprendus tenkinti Skundą, yra atnaujinamas privalomas ESO akcijų išpirkimo procesas, kurio metu visi likę ESO akcininkai jiems priklausančias akcijas turi parduoti „Ignitis grupei“. Procesas atnaujinamas tokiam terminui, koks buvo likęs iki jo pabaigos laikinųjų apsaugos priemonių pritaikymo dieną.

Pagal Vertybinių popierių įstatymą privalomo akcijų išpirkimo trukmė – 90 kalendorinių dienų, procesas buvo sustabdytas 86-tą šio termino dieną. Atsižvelgiant į tai, procesas atnaujinamas 5 kalendorinėms dienoms ir baigsis lapkričio 3 dieną.

Su ESO akcininkais, pardavusiais akcijas „Ignitis grupei“, bus atsiskaityta lapkričio 5 dieną.

Dėl išperkamų ESO akcijų teisingos kainos nustatymo Vilniaus apygardos teismui ieškinį yra pateikęs smulkusis šios įmonės akcininkas Vytautas Petras Vaitaitis. Jis teismo prašo nustatyti teisingą bendrovės akcijų kainą, šis ieškinys kol kas nėra išnagrinėtas.

Su Lietuvos banku suderinta ESO akcijų privalomo išpirkimo kaina yra 0,88 euro.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės