Pasak banko pranešimo, investavimo krypčių pasirinkimas leidžia klientams patiems susikurti savas investavimo strategijas, išskaidyti investuojamą sumą ir reaguoti į pokyčius pasaulio rinkose.

“Investicinių fondų portfelio” paslaugą pasirinkę klientai galės kada nori ir kiek nori kartų nemokamai keisti investavimo kryptis, aktyviai valdyti savo portfelį, nemokamai išsiimti dalį investuotų lėšų ir kartu naudotis gyvybės draudimo teikiamais privalumais”, - sako „Hansa gyvybės draudimo“ direktorius Mindaugas Jusius.

Iki šiol aktyviai investuoti į fondus pasinaudojant gyvybės draudimo produkto privalumais galėjo „Hansabanko“ klientai, kurie naudojosi paslauga “Investiciniai fondai plius”, leidžiančia investuoti į 26 kryptis. Tačiau naudojantis šia paslauga, minimali investicija yra 50 tūkstančių litų.

“Investuotojo portretas Lietuvoje sparčiai kinta. Jei anksčiau investavimu daugiau domėjosi tik aukščiausias pajamas turintys žmonės, tai dabar į fondus vis dažniau investuojamos ir mažesnės sumos, tačiau ir jas klientai nori valdyti aktyviai.”, - “Hansabanko” investicijų valdymo tarnybos vadovė Eglutė Bivainienė.

“Hansabankas” yra didžiausias privačių lėšų investuotojas Lietuvoje. „Hansabanko“ grupė valdo didžiausią gyvybės draudimo, pensijų fondų ir terminuotų indėlių rinkų dalį.

Kovo pabaigoje "Hansabanko" investuojamų privačių lėšų suma siekė 1,2 mlrd. litų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją