Kaip BNS informavo NTA atstovė Rūta Andriuškaitė, konkurse dalyvavo trys įmonės, tačiau visų jų pasiūlymai viršijo numatytą kainą – 37 mln. eurų. Pasiūlytų kainų R. Andriuškaitė neatskleidė.

Centriniame viešųjų pirkimų portale skelbiama, kad bendrovės „Eikos statyba“ pasiūlymas atmestas, nes neatitiko reikalavimų, o įmonių „Veikmės statyba“ ir Panevėžio statybos trestas – dėl per didelių kainų.

NTA pranešė Vyriausybės paprašiusi padidinti projekto vertę, tačiau Vyriausybės kanceliarija tam nepritarė ir patarė konkursą organizuoti iš naujo. Pasak NTA, artimiausiu metu ji ketina patikslinti projekto vertę, peržiūrėti sąlygas ir paskelbti naują rangovo konkursą.

Pirmą kartą konkursą NTA paskelbė pernai birželį. Rugsėjį jis buvo nutrauktas, sulaukus pretenzijų, o pataisius dokumentus, naujas konkursas paskelbtas spalį.

Konkurso nugalėtojas Šeimyniškių gatvėje turės pastatyti septynių aukštų 21 tūkst. kv. metrų bendro ploto pastatą su požemine automobilių aikštele, įrengti kelius ir pėsčiųjų takus.

Naujame teismų pastate turėtų įsikurti Vilniaus regiono apylinkės, Vilniaus apygardos teismas ir Nacionalinė teismų administracija – čia turėtų dirbti apie 400 darbuotojų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Susiję straipsniai
Top naujienos