Kompanijos „Nira fonds“ viceprezidento Eduardo Krūminio teigimu, Rusijos pirkėjų susidomėjimas nekilnojamuoju turtu Latvijoje paskutiniu metu išaugo daugiausiai dėl to, kad pasikeitė Rygos vadovybė.

„Dabar, kai Rygai ėmė vadovauti rusakalbis meras, paneigtas mitas apie tai, kad Latvijoje engiami kitataučiai. Atvažiavę pas mus potencialūs pirkėjai mato, kad čia Europos valstybė, Šengeno zona, be to, beveik su visais galima susikalbėti rusiškai. Todėl susidomėjimas nekilnojamuoju turtu auga“, – pasakė jis.

Tačiau, pasak E. Krūminio, sutarčių skaičius nelabai išaugo. „Pagrindinė kliūtis kyla, kai pirkėjai iš Rusijos pamato realų kainų lygį Jūrmaloje, kuri juos labiausiai domina. Labai dažnai jie nusivilia, kad nepaisant krizės būstų kainos išlieka aukštos“, – pabrėžė jis.

Dažniausiai užsienio pirkėjus, 80 proc. kurių yra rusai, domina butai Rygos centre, senamiestyje ir Jūrmaloje, taip pat namai Mežaparke, Jūrmaloje ir Rygos apylinkėse, papasakojo kompanijos „Ober Haus Real Estate Latvia“ atstovė Aija Abolina.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją