Viso projekto vertė – 40 mln. eurų, o darbus planuojama pradėti jau kitais metais.

Iš pateiktų vizualizacijų matyti, jog labiausiai pasikeis pats stadionas. Atsiras daugiau tribūnų ir sėdimų vietų.

Numatoma, jog cokoliniame aukšte bus įrengtos patalpos, leidžiančios veiklą vystyti ištisus metus. Rekonstrukcijoje numatyta ir atnaujinti sporto halę, maniežą ir aplinką.

Šiuos planus penktadienį Kauno meras Visvaldas Matijošaitis pristatė premjerui Algirdui Butkevičiui.

Pasak Kauno miesto savivaldybės pranešimo, S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija išplečiant žiūrovų vietų skaičių iki 20 tūkst., Sporto halės rekonstrukcija paverčiant ją daugiafunkciniu centru, naujas tarptautinius reikalavimus atitinkantis lengvosios atletikos maniežas, turėsiantis iki 1000 žiūrovų vietų, teritorijos tarp stadiono, halės ir LSU sutvarkymas, Dainų slėnio rekonstrukcija, pėsčiųjų ir bėgimo takų bei apšvietimo Ąžuolyne įrengimas bei Radvilėnų gatvės atkarpos prie zoologijos sodo rekonstrukcija įrengiant maksimalų skaičių parkavimo vietų.

Pasak. V. Matijošaičio, realūs darbai jau pradėti – investiciniai projektai paruošti, specialistai pradėjo rengti techninius projektus.

„Šioje vietoje numatome turėti daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą. Viso komplekso vertė siekia apie 40 mln. eurų, iš kurių 60 procentų lėšų mes jau esame užsitikrinę. Mes galime tikėtis, jog 2016 metų vasarą prasidės statybos darbai, o 2017-2018 metais jau būsime įgyvendinę šiuos projektus“, - pranešime spaudai kalbėjo meras V. Matijošaitis.

16 mln. eurų šiems projektams numatyta iš ES fondų, 7 mln. eurų skirs pati savivaldybė, o dar 1 mln. eurų atseikės europinius projektus administruojanti Vidaus reikalų ministerija. Visos šios lėšos jau yra užtikrintos ir tai leis statybos darbus pradėti jau kitąmet. Dėl trūkstamų 16 mln. eurų Kauno miesto savivaldybė kreipsis į Vyriausybę – bus prašoma šį kompleksą įtraukti į Valstybės investicijų programą.

Susiję straipsniai
Kauno valdžia planuoja naują mokestį

Kauno valdžia rugsėjį ketina spręsti dėl vadinamojo „pagalvės mokesčio“ įvedimo mieste viešintiems turistams, trečiadienį rašo dienraštis „ ...

Top naujienos