Justiniškių gyventojai tikina turintys itin mažai informacijos apie Rygos g. 11A vykstančius darbus.

„Aptvėrė lauką po kuriuo garažai, bendruomenės pasivaikščiojimų vietą ir pradėjo statybas.

Kerta medžius. Bendruomenė nesupranta, kas vyksta, jokių plakatų, jokių pranešimų“, – buvo rašoma Justiniškių mikrorajono grupės socialiniame tinkle „Facebook“.

Vilniaus miesto savivaldybės atstovas Gabrielius Grubinskas tikino, kad statyboms leidimas šioje vietoje yra išduotas, ten bus statomas daugiabutis.

„Statybos Rygos g. 11A vykdomos pagal 2008-12-03 išduotą statybos leidimą. Vadovaujantis Statybos techniniu reglamentu, išduoti statybos leidimai galiojimo termino neturi“, – komentavo jis.

Redakcijai susisiekus su UAB „Investicijos ir partneriai“, įmonės vadovas Tadas Nalivaika pasakojo, kad minėtoje vietoje išdygs trys daugiabučiai.

„Leidimai gauti, vyksta statybos. Bus 5, 7 ir 9 aukštų daugiabučiai“, – trumpai sakė direktorius ir skaičiavo, kad darbai turėtų būti baigti per 3 metus.

Statybų projektas Rygos g.

Kaip teigė, gyventojai apie vykstančius darbus informuoti buvo.

„Pirmąjį plakatą pakabinome, kaip to ir reikalavo Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija. Jis per naktį buvo pavogtas. Dabar pasigaminome kitą. Jis bus pakabintas“, – sakė vadovas ir juokavo, kad yra pastatę daugybę objektų, tačiau per visą istoriją buvo dingęs tik vienas toks plakatas.

„O dabar antras atvejis, kuris nutinka per 30 metų projektų vystymo“, – juokėsi jis.

Teritorijoje, kurioje vyksta statybos, yra ir požeminiai garažai. Su jų savininkais, kaip tikino, taip pat buvo susitarta, pasirašyta jungtinės veiklos sutartis.

„Garažai pastatyti 1990-aisiais iš nekokybiškų medžiagų.

Stogai bėga, praleidžia vandenį, todėl jie leido vystyti projektą su sąlyga, kad bus perdengta plokštė, padaryta hidroizoliacija, kad jie gyventų sausai. Todėl garažai lieka, niekas nesikeičia“, – sakė vadovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)