„Galop atsirado turintis viziją ir finansinių galimybių investuotojas, kuris, tikiuosi, sėkmingai realizuos ambicingus plėtros planus“, - pranešime spaudai sakė G. Adomonis.

Anot jo, pirkėjui perleista ir žemės sklypo nuomos teisė.

„Snoro“ būstinės pardavimas pradėtas 2016 metų pabaigoje, pradžioje ją bandyta parduoti už 5,307 mln. eurų.

Registrų centro duomenimis, 100 proc. „Alsanos“ akcijų valdo Kinijos pilietis Zhan Biao Wangas.

„Snoro“ veikla sustabdyta 2011 metų lapkritį. Buvę didžiausi jo savininkai Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas nuo Lietuvos teisėsaugos slapstosi Rusijoje.

Kartu su „Snoro“ administracinėmis patalpomis parduotas kiek didesnis nei 65 kvadratinių metrų sandėlis, perleista ir žemės sklypo nuomos teisė. Pastatas parduotas su jame esančiu kilnojamuoju turtu.

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės