Sandoris visiškai užbaigtas, pirkėjas banko „Snoras“ bankroto administratoriui sumokėjo visą sumą.

Beveik 1000 kvadratinių metrų ploto pastatą „Snoro“ bankroto administratoriui pavyko parduoti per kiek daugiau nei dvejus metus. Pardavimo procesas pradėtas 2015 metų pradžioje, tuomet už objektą nustatyta minimali kaina siekė 707 tūkst. eurų.

„Susidomėjimas šiuo objektu egzistavo visą pardavimo laikotarpį, tačiau pastatas priskiriamas istoriniam paveldui, jame daug metų veikė bankai – Lietuvos taupomasis, vėliau „Snoras“. Greičiausiai šie faktoriai ir lėmė, kad pastatas turėjo sulaukti savo pirkėjo“, – pažymėjo „Snoro“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Pasak G. Adomonio, šiuo metu sėkmingai klostosi ir „Snoro“ centrinės būstinės Vilniuje pardavimo procesas, tačiau sandorio užbaigimo dar teks palaukti.

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės