Šio komplekso vystytoja SBA grupės bendrovė „Capitalica Asset Management“ įgyvendino pirmąją investicinio projekto Latvijos sostinėje, kurio bendra vertė – daugiau kaip 65 mln. eurų, dalį. Be kita ko, naujasis statinys yra pirmasis ir kol kas vienintelis A klasės biurų pastatas, užbaigtas Latvijoje 2022 m.

„Projektą pradėjome įgyvendinti 2020 m. lapkritį, ir, kaip iš pradžių planavome, pirmieji nuomininkai įsikels į kompleksą jau šią vasarą. Tai vienuolikos aukštų A klasės biurų pastatas, iškilęs 1,3 ha ploto sklype, kuris yra perspektyviausioje šiuolaikinio verslo kvartalo Skanstės vietoje – Hanzas ir R. Hirša gatvių sankirtoje“, – pažymi „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius Andrius Barštys.

Pastatą valdys įmonė „Colliers“, kuri šiuo metu yra išskirtinė „Verde“ nuomos partnerė.

Apžvelgdama tai, kas pasiekta, bendrovės „Velve“ valdybos pirmininkė Vineta Verika pasakoja: „Įmonei tai buvo vienas iš įdomiausių ir sudėtingiausių plėtros planų per pastaruosius metus. Statydami biurų komplekso A korpusą sunaudojome 37,5 tūkst. kv. m. betono, įrengėme įstiklintą 7000 kv. m. ploto fasadą. Be to, atliekant apželdinimo darbus pasodinta beveik 10 tūkst. augalų. Visas statybos procesas, kuriam pasitelkėme apie 100 subrangovų ir tiekėjų, buvo koordinuojamas ir įgyvendintas pagal griežtus BREEAM „Excellent“ lygio standarto reikalavimus, taikomus tvariems pastatams. Džiaugiamės, kad nepaisant sudėtingų sąlygų, su kuriomis šiuo metu susiduria statybų sektorius, mums pavyko užtikrinti aukščiausią šio pastato kokybę, ką įrodo ir tai, kad pastatas buvo atiduotas eksploatuoti laiku“.

Bendras А korpuso plotas (11 aukštų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir vidinis kiemas) yra 22 000 kv. m., o nuomojamas plotas ir bendrojo naudojimo patalpos – 15 000 kv. m. Pažymėtina tai, kad šiuo metu jau išnuomota 78 proc. A korpuso patalpų, pirmosios įmonės jau baigia patalpų apdailą ir rengiasi įsikelti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės