„Statybų, NT (versle – ELTA) kol kas didelių pokyčių nėra. Jeigu pasižiūrėtume statistiškai, tai spalį Vilniaus butų rinkoje buvo parduota daugiau nei bet kurį šių metų mėnesį. Lapkričio mėnesis irgi yra pakankamai geras. Žmonės nėra taip išsigandę, kaip buvo pavasarį, ir tai yra labai svarbus faktorius, nes kai žmonės sukaustyti baimės, jie nieko nedaro ir tada jau kenčia visa ekonomika“, – „Žinių radijui“ pirmadienį sakė A. Avulis.

Jis pridūrė, kad statybų sektoriuje yra tam tikrą problemų, tačiau akcentavo, jog valstybė kitąmet žada daryti daug investicijų, todėl sunkumai turėtų būti laikini.

„Yra tam tikrų problemų: darbo jėgos trūkumas, kai kurie projektai yra pristabdyti ar sustabdyti, bet žinome, kad kitais metais valstybė žada labai daug daryti investicijų, ir jeigu bus kažkokių sunkumų, jie bus laikini, trumpoje distancijoje, nebus paralyžiuojantys ar turintys katastrofiškų pasekmių mūsų verslui“.

Spalį įregistruotų NT pirkimo-pardavimo sandorių skaičius buvo didžiausias per pastaruosius kelerius metus, tuo metu lapkritį pirkėjų aktyvumas prislopo ir sandorių įregistruota mažiau, anksčiau pranešė Registrų centras.

Avulis apie COVID-19 plitimą šalyje: nueinanti Vyriausybė nenori daryti radikalių žingsnių

Verslininkas, nekilnojamojo turto projektų plėtros bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis sako, kad kadenciją baigianti Vyriausybė nenori daryti radikalių žingsnių valdant koronaviruso situaciją šalyje.

„Buvo pakankamai daug komunikuojama, kad virusas yra nelabai pavojingas jaunesniems žmonėms, kelia grėsmę tik tiems, kurie turėjo šalutinių negalavimų, susirgimų, kad daugiau grėsmingas tik vyresnio amžiaus žmonėms, ir ta komunikacija galbūt leido žmonėms šiek tiek pro pirštus žiūrėti į viską.

Iš kitos pusės, dabar išgyvename Vyriausybių pasikeitimą. Ir ta Vyriausybė, kuri nueina, galbūt nedaro ar nenori daryti radikalių žingsnių. Nauja Vyriausybė galėjo būti suformuota šiek tiek greičiau. Tokiomis nepaprastomis sąlygomis šiek tiek greičiau suformuota nauja Vyriausybė ir galėjo priiminėti tuos nelengvus sprendimus“, – „Žinių radijo“ laidoje „Verslo pozicija“ kalbėjo A. Avulis.

Jis taip pat turėjo priekaištų Prezidentūrai dėl lėtai tvirtinamų kandidatų į ministrus.

„Keistai šiek tiek atrodo, kai Prezidentūra taip nuodugniai aptarinėja kandidatus į ministrus, bet pati tiesiog nemato, kad trypčioja vietoje, viskas sprendžiama paskutinę valandą, paskutinę dieną. Tikrai keistai atrodo. Jeigu keliame aukštus reikalavimus kitiems, visada reikėtų tuos pačius reikalavimus kelti sau“, – teigė A. Avulis.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Susiję straipsniai
Top naujienos