Kaip rašoma asociacijos pranešime spaudai, pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujantis bus renkamas nominacijos nugalėtojas, yra pasiekimai savoje įmonėje ir indėlis į bendrą marketingo reikšmės stiprinimą šalyje. Paraiškas pildyti marketingo atstovai kviečiami jau dabar.

„Šios nominacijos idėja jau seniai sklandė ore. Tokio apdovanojimo atsiradimas sustiprins marketingo funkcijos supratimą ir reikšmę verslui. Be to, tai bus simbolinis reklamos ir marketingo atstovų bendro darbo atspindys. Esu įsitikinęs, kad sklandus minėtų dviejų sričių atstovų bendradarbiavimas yra būtinas efektyviems marketingo tikslams pasiekti", – pranešime spaudai sako LiMA valdybos pirmininkas Simonas Bartkus.

Pasak S. Bartkaus, skirtingai nuo kitų „ADrenalino” apdovanojimų kategorijų, naujoje bus vertinami ne tik komunikacijos pasiekimai, tačiau visapusiška įtaka įmonei bei verslo rezultatams: vertinami tokie veiksniai kaip rinkos dalies, pajamų padidėjimas, taip pat marketingo kultūros įmonėje diegimas, inovacijų kūrimas.

Paraiškos priimamos iki rugsėjo 18 dienos. Likus savaitei iki festivalio „ADrenalinas“ bus paskelbtas atrinktųjų sąrašas, o per festivalio apdovanojimus bus paskelbtas nugalėtojas. Pretendentų paraiškas vertins profesionalių marketingo atstovų komisija, sudaryta iš LiMA valdybos narių.

Pasak pranešimo, paraiškos formą galima rasti LiMA tinklapyje.

Pasak pranešimo, „ADrenalinas“ – tai vienintelis lietuviškos reklamos festivalis. Jo metu apdovanojimai įteikiami už geriausius lauko, radijo reklamos, TV, interneto, socialinės reklamos vizualinius sprendimus, kūrybiškiausias ryšių su visuomene idėjas ir kt. „Metų marketingo vadovo“ nominacija šiemet nėra vienintelė nauja: taip pat įtraukta geriausių sprendimų mobiliems įrenginiams nominacija.

Galimybę pristatyti savo darbus turi ir jaunieji reklamos specialistai, kuriems vyks specialūs mokymai bei bus suteikta galimybė su savo darbu patekti net į tarptautinį kūrybiškumo festivalį „Cannes Lions“. Organizatoriai dalyviams taip pat organizuoja specializuotas dirbtuves, kurias ves pasaulinio lygio lektoriai.

Lietuviškos reklamos festivalis šiemet vyks rugsėjo 22-25 d.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės