Jos metu bus išrinktos pačios geriausios bendrovės ir Lietuvos atstovai Europos mugėje Berlyne. O geriausios MMB bendrovės vadovas (-ė) bus nominuotas Jaunuoju metų CEO iškilmingame „Lietuvos verslo lyderiai“ renginyje, kuris įvyks birželio 10 d. Valdovų rūmuose.

MMB stendų sesija, kurios metu laukiami lankytojai, vyks nuo 10.30 iki 14.00 val. Atvykę į mugę, galėsite patys pabendrauti su jaunaisiais bendrovių vadovais, rinkodaros specialistais ir kitais įmonės akcininkais, sužinoti, kodėl jie pasirinko gaminti vieną ar kitą produktą ir kaip jiems sekasi jį siūlyti rinkai. Meskite jaunimui iššūkį. Klauskite! Vertinkite ar patys įsigykite išradingų bendrovių gaminių – nuo apyrankių iki apps‘ų.

Tai dar ne viskas. Toje pačioje vietoje 12.00 val. prasidės „Nukelk bosą nuo stogo“ renginys, kuris  skirtas pritraukti lėšų mokinių bendrovių programos plėtrai. Šis iššūkis - unikali galimybė prisidėti prie jaunimo ugdymo savo pavyzdžiu ir ryžtu veikti. Renginio dalyviai - įvairaus lygio vadovai leisis nuo prekybos centro Ozas bokšto. Nusileidimo metu jų saugumu rūpinsis jų jaunieji kolegos. Pagrindinė renginio žinutė – pasitikėjimas ugdo atsakomybę, o atsakomybė pasitikėjimą.

Iššūkį jau priėmė Vladas Lašas (UPS), Darius Vaičiulis (Spaineta), Nerijus Eidukevičius (Kauno tiltai), Virginijus Gumbaragis (Pakmarkas), Gintautas Babravičius, Dovydas Varkulevičius (Versli Lietuva) ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokytojas Algis Bernotas.

Renginį filmuos ir fotografuos Fast Focus komanda, kurie dar visai neseniai patys buvo Lietuvos Junior Achievement organizacijos dalis. Prieš du metus mokykloje įkūrę savo bendrovę pagal MMB programą, šiandien jie tęsia veiklą jau kaip mažoji bendrija.

Lietuvos Junior Achievement – ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderiai Lietuvoje, pasaulinio Junior Achievement tinklo dalis. LJA programos kasmet pasiekia virš 20 000 mokinių iš daugiau nei 250 mokyklų, juos ugdo per 300 mokytojų. Jaunimo ugdyme dalyvauja ir verslo lyderiai, kurie ne tik konsultuoja mokinius praktinių užsiėmimų metu, bet ir priima mokinius "šešėliais" į savo įmonę "Jaunojo kolegos" dienos metu.

Mokomosios mokinių bendrovės yra viena efektyviausių Junior Achievement verslumo ugdymo programų. Europoje atlikto tyrimo duomenimis mokinių bendrovių veikloje dalyvavę vaikai vidutiniškai yra 3 kartus dažniau linkę kurti savo verslą.  Tai mokyklinė verslo laboratorija, kur mokiniai aktyviai dalyvauja įkurtos įmonės veikloje, mokosi sprendimų priėmimo, komandinio darbo, atsakomybės, teorines žinias tikrina praktikoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)