aA
„Koncertas vyko vakar“ - frazė, kurią penktadienio vakarą išsiruošus pasiklausyti koncerto teko išgirsti DELFI skaitytojai. Nors ji į renginį atvyko ant bilieto nurodytu laiku, paaiškėjo, kad jo laikas buvo nukeltas ne į priekį, kaip įprasta, bet atgal. Apie tai, kad koncertas jau vyko praėjusios dienos vakarą merginai ir kitiems tą vakarą prie kasų besiblaškiusiems žmonėms asmeniškai pranešta nebuvo.
Pirko bilietus į koncertą, kuris įvyko atgaline data
© DELFI / Šarūnas Mažeika

DELFI skaitytoja pasakojo, kad į nemalonią situaciją pakliuvo su vyru nusprendusi pasiklausyti praėjusį penktadienį Filharmonijoje vykusio „Gaidos“ festivalio koncerto. „Atėjome vakare, kaip ir buvo skelbta anksčiau bei parašyta ant bilietų - 26 d., penktadienis, 19 val. -, bet filharmonijoje langai buvo tamsūs, durys užrakintos“, - pasakojo ji. Mergina sako ten su savo vyru buvusi ne viena – aplinkui blaškėsi ir kiti koncerto pasiklausyti norėję žmonės. „Ten buvo ir daugiau žmonių, kurie galbūt galvojo, kad yra kokia nors Mažoji salė Filharmonijoje, kad neįleidžia...“, - juokavo DELFI skaitytoja.

Mergina pasakojo, kad kasoje pasiteiravus apie koncertą, paaiškėjo, kad jis jau įvyko vakar – ketvirtadienį. „Kasoje nieko neaiškino, tik atidavė pinigus. Jie man konkrečiai nieko nesakė, nes kiti žmonės jau buvo paklausę ir tiesiog sakė, kad buvo kažkur apie tai informuota“, - pasakojo ji.

Merginos teigimu, asmeniškai apie tai, kad buvo pakeista renginio data, pranešta nebuvo, ji sakė taip pat nemačiusi, kad informacija platinta bendrais kanalais. „Nors naujienų portalus kasdien paskaitau, bet man tokia informacija į akis nepakliuvo“, - sakė ji. Mergina sakė, jog vietų, kur buvo platinta informacija vėliau pati taip pat neieškojusi. „Klausimų tokių nekilo, tik šiaip – apmaudu“, - DELFI sakė ji, nors ir lengvai atgavo už bilietus sumokėtus pinigus – 60 litų.

Festivalio organizatoriai: dėl klaidingų bilietų kalti ne mes

Už muzikos festivalio „Gaida“ organizavimą atsakingos VšĮ „Vilniaus festivaliai“ vardo minėti nenorėjusi administratorė DELFI sakė, kad dėl suklaidintų klausytojų kalta ne jų įmonė. Jos teigimu, koncertas, kuriame norėjo apsilankyti portalo skaitytoja – Petro Geniušo ir Vladimiro Tarasovo pasirodymas – ir turėjo vykti spalio 25 d., ketvirtadienį. Vis dėlto, klaidą padarė bilietus platinę filharmonijos atstovai. „Kaip man minėjo direktorius, jis siuntė informaciją, kur nurodyta, kad koncertas vyksta 25 d. Kodėl filharmonija parašė 26 d., asmeniškai reikėtų klausti jų, nes tai buvo techninė klaida, kurią jie pamatė ir ištaisė“, - sakė moteris.

VšĮ „Vilniaus festivaliai“ darbuotoja teigė, kad dėl to, jog klaidą padarė ne jų įmonė, apie ją būsimus renginio dalyvius taip pat turėjo informuoti pati filharmonija. „Būtent filharmonija platino bilietus į šį koncertą – mes neturime jokio priėjimo prie jų sistemos, kiek jie bilietų pardavė, taigi čia yra iš tikrųjų atsakinga filharmonija, jie turėjo patys kažkokiais būdais informuoti tuos žmones, kurie nusipirko bilietus būtent ne į tos dienos koncertą“, - įmonės poziciją išsakė ji.

Administratorė patikino, kad ne tą dieną į koncertą atėjusių klausytojų nepatogumus siekė sumažinti. Moters teigimu, į tądien Šiuolaikinio meno cente vykusį koncertą „Sinfonietta Riga“ bilietą per klaidą filharmonijoje įsigiję žmonės buvo įleisti nemokamai. „Ne visi galbūt ir atėjo, bet, pavyzdžiui, atėjo viena moteris, paskui ji pasiskambino dviems savo draugėms, kurios taip pat atėjo su bilietais, aš lygiai taip pat informavau personalą, kad dar ateis žmonių, kurie pirko būtent bilietus į 25 d. koncertą, nors buvo užrašyta 26 d. - sakė ji. - Tai yra filharmonijos personalo, kuris būtent dėjo tą informaciją klaida ir mes kaip organizatoriai leidome jiems apsilankyti visiškai kitame koncerte“.

Filharmonija informacijos neišplatino, nes neturėjo kontaktų

Lietuvos nacionalinė filharmonija
Lietuvos nacionalinė filharmonija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Filharmonijos, kur turėjęs vykti koncertas, viešųjų ryšių atstovas Vytautas Gailevičius DELFI sakė, kad klausytojai nepatogumų patyrė todėl, kad buvo pakeista koncerto data. „Rugpjūčio mėnesį įvyko anksčiau skelbto tarptautinio aktualios muzikos festivalio „Gaida“ koncerto datos keitimas – renginys perkeltas į spalio 25 d. (anksčiau skelbti koncerto vieta, valanda, atlikėjai ir bilietų kainos nesikeitė). Minimo koncerto data, vos gavus oficialią žinią apie jos keitimą, iš karto buvo pakeista Filharmonijos interneto tinklapyje, 2012 m. rugsėjo 3 d. išleistame LNF pusmečio koncertų informaciniame leidinyje ir visuose įmanomuose LNF leistuose informaciniuose spaudiniuose bei viešose erdvėse. Apgailestaujame, kad šių priemonių visgi nepakako pasiekti visų klausytojų, pirkusių bilietus į minimą renginį. Į šį koncertą iš anksto buvo parduota keliolika bilietų”, - sakė jis.

V. Gailevičius patikino, kad bilietus įsigijusių žmonių informuoti negalėjo todėl, kad neturėjo jų kontaktų. „Parduodami bilietus kasose nefiksuojame pirkėjų asmeninių kontaktų, tad neturime galimybės susisiekti su pirkėjais asmeniškai ir betarpiškai juos informuoti apie pakeitimus. Dėl to visada rekomenduojame sekti LNF bendrą koncertų informaciją”, - paaiškino filharmonijos atstovas.

Jis sakė, kad visi įsigiję išankstinius bilietus pinigus atgavo. „Nuoširdžiai atsiprašome tų pirkėjų, kurie iš anksto įsigiję bilietus į spalio 26 d. skelbtą koncertą, jų nepasiekus informacijai apie koncerto datos keitimą į spalio 25 d., liko suklaidinti ir neišgirdo juos dominusios programos. Visiems klausytojams, atvykusiems grąžinti bilietus, pageidavimai buvo išpildyti. Tokiais atvejais Filharmonija visada kompensuoja vartotojų patirtus nuostolius”, - kalbėjo V. Gailevičius.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Baldų gamyba iš vidaus: medienos dalis savikainoje ir kas lemia brangimą (19)

Pastaruoju metu pastebimas tiek medienos žaliavos, tiek vartotojams parduodamų baldų kainų...

TOP-30 labiausiai brangusių prekių ir paslaugų: infliacija skaudžiausiai smogė naujakuriams ir vairuotojams (134)

Seniai matytą 5 proc. lygį pasiekusią infliaciją šiemet geriausiai pajuto automobilių...

Netrukus planuoja imtis mokestinių pakeitimų: gali keistis pajamų apmokestinimas, didėti NPD galėtų įsigalioti jau kitų metų sausį (130)

Jau šioje Seimo rudens sesijoje galimai bus imtasi mokestinių pakeitimų, pirmadienį po frakcijų...

Galvojantiems apie būsto paskolą – perspėjantys eksperto patarimai: reikia gerai pasiruošti (17)

Įsigyti nuosavą būstą – apie tai svajoja kone kiekvienas, tačiau neretai prireikia pagalbos ir...

Skaistė: didesnis biudžeto deficitas yra susijęs su vienkartinėmis ekstremalios situacijos valdymo išlaidomis (4)

Finansų ministrė Gintarė Skaistė aiškina, kad didesnis nei planuota 2022 m. valstybės...

Top naujienos

Vladimiras Laučius | D+

Saudargas: kunigams reikšti savo nuomonę visuomenei svarbiais klausimais – būtina (1)

Nors kunigai tiesiogiai politikoje nedalyvauja, pareikšti savo nuomonę svarbiais valstybės gyvenimo...

Neįtikėtinas sukčių įžūlumas: moteris NT skelbimų portale rado savo namo nuotraukų įspėja saugotis apgavikų (7)

Abejojančių, kad šie metai NT rinkai buvo ypač sėkmingi, rasti sunku. Tačiau toks aktyvumas...

Laiku nepastebėta ši liga kasmet Lietuvoje nusineša apie 4500 gyvybių: išvardijo, kam ji gresia (13)

Aortos aneurizma – liga, kurią būtų galima suvaldyti ir sėkmingai išgydyti, jeigu žmonės...

Galinga audra slenka per Lietuvą: įspėja dėl savaitgalio – kai kur situacija tik prastės (3)

Šiandien per Lietuvą keliaus galingas ir aktyvus ciklonas. Numatomi debesuoti, vietomis (daugiausia...

Išgyvenę du karantinus: verslo receptai atlaikyti iššūkiui, kuris parklupdė daugelį (4)

Kol kai kurie verslai baiminasi dar vieno karantino, šių verslų vadovės gali pasidžiaugti...

Europai gresia ilga niūri žiemos energetikos krizė (53)

Europa ruošiasi nelengvai žiemai, nes dėl daugelį metų besitęsiančios energetikos krizės...

Vaida Kurpienė | D+

Ką valgyti? Su Vaida Kurpiene: kaip sveikai lieknėti, turint didelį antsvorį ir širdies problemų?

Šįkart dietistė Vaida Kurpienė atsako į du svarbius klausimus: kaip reikėtų maitintis, turint...

Liveta Kazlauskienė su vyru ryžosi tai pačiai plastinei operacijai: man buvo labai baisu, o Petras buvo kaip uola (12)

Kartu ir gyvenime, ir scenoje. Tokiu ritmu gyvena Liveta ir Petras Kazlauskai . Drauge koja kojon ne...

JAV mokslininkai rado būdą, kaip sumažinti oro ir pastatų temperatūrą: jų išradimas jau pakliuvo į Gineso rekordų knygą (1)

Gineso rekordų agentūra ką tik apdovanojo balčiausių pasaulio dažų kūrėjus iš Purdue...