Naujienų portalas turėjo galimybę susipažinti su susirašinėjimu tarp darbdavio ir potencialaus darbuotojo.

Įmonės atstovui pasiteiravus, ar vyras, dirbdamas pagal individualią veiklą, kas mėnesį moka PSD įmokas ir ar už tai nesikaupia skola. Domėtasi ir ar pilietis yra užsiregistravęs Užimtumo tarnyboje.

Marius perklausė – kodėl darbdavys nori apie tai sužinoti? Tuomet matyti, kad atstovai aiškina, jog įdarbinusi įmonė apmoka PSD, tačiau tam, jei norima įsidarbinti su darbo sutartimi, PSD turi būti nenutrūkusio galiojimo. O įmokos mokamos arba savarankiškai, arba būnant Užimtumo tarnyboje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)