"Vilniaus energijos" atstovas spaudai Nerijus Mikalajūnas dienraščiui patvirtino, kad įmonės darbuotojai skaitiklių rodmenis fiksuoti pradėjo praėjusią savaitę, tačiau tai daryti juos esą įpareigoja įstatymai.

"Skaitiklių rodmenys fiksuojami taip, kaip yra įpareigota įstatymo. Neleidžiama skaitiklių rodmenų skaičiuoti daugiau kaip už 30 dienų. Be to, šio mėnesio pabaigoje buvo savaitgalis, tad mums reikėjo labai paskubėti, kad spėtume užrašyti visų namų skaitiklių duomenis. Kaip žinia, nuotolinis skaitiklių nuskaitymas mums yra draudžiamas, tad šis procesas užima nemažai laiko", – sakė N.Mikalajūnas.

Paklaustas, ar vilniečiams už likusias šešias mėnesio dienas nereikės mokėti didesniu šildymo tarifu, N.Mikalajūnas teigė, kad taip neturėtų būti.

Praėjusią savaitę "Vilniaus energija" paskelbė, kad šilumos kaina daugiabučių namų gyventojams nuo vasario sostinėje didės nuo 29,23 cento iki 29,65 cento už kilovatvalandę (su PVM). Karšto vandens 1 kubinio metro kaina Vilniaus daugiabučių namų gyventojams auga nuo 20,66 iki 20,88 lito.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Top naujienos