Jo teigimu, vėlų ketvirtadienio vakarą atstačius šilumos tiekimą, keliuose namuose buvo kilę šilumos atstatymo problemų, tačiau jo išspręstos. Vieno namo viename stove avarijos padariniai likviduoti iki 3 valandų nakties.

"Šiuo metu visi butai šyla", - BNS penktadienio rytą sakė N.Mikalajūnas.

Kaip nurodo namus prižiūrinčios bendrovės „City Service” atstovas Vilius Mackonis, paskutiniams „Naujamiesčio būsto" administruojamiems namams sostinės centre šilumos tiekimas buvo atstatymas apie 2 val. 45 min.

Namuose budėjo ir šilumos bei karšto vandens tiekimo sistemas prižiūrėjo 67 specialistai.

Dėl avarijos šildymas ketvirtadienį laikinai buvo nutrauktas beveik 150 namų.

N.Mikalajūno teigimu, devynių butų gyventojai bendrovei pranešė apie ketinimus naktį praleisti viešbutyje. Pasak jo, viešbučių sąskaitos jiems ir kitiems gyventojams, iš anksto nepranešusiems apie savo ketinimus, bus kompensuojamos. Gyventojai prašomi apie visus dėl avarijos patirtus nuostolius per penkias dienas informuoti žalų registravimo centrą adresu Smolensko g. 12.

Bendrovė žada kompensuoti ir išlaidas, elektrai, kuri buvo suvartota šildantis elektriniais radiatoriais.

Ketvirtadienio rytą Vilniaus centre, prie Lukiškių aikštės, dėl didelio šalčio šilumos trasoje trūko suvirinimo siūlė, atsivėrė 30 centimetrų pločio plyšys. Likviduojant avariją, šilumos tiekimas apribotas 146 namams. Tarp jų buvo Seimas, Lukiškių tardymo izoliatorius - kalėjimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Top naujienos