„Tikrai man pačiam būtų įdomu sužinoti Valstybės kontrolės nuomonę apie tai, kas įvyko, kai „Ignitis“ nutraukinėjo sutartis su vartotojais įvykus pačiam elektros kainų pikui.

Man būtų labai įdomu sužinoti, ką Valstybės kontrolė mato dėl „Igničio“ užpirkinėtų dujų, kurios buvo ne pačių optimaliausių kainų ilgą laiką“, – antradienį „Žinių radijui“ teigė J. Niewierowiczius.

„Taip pat būtų įdomu sužinoti kiek Vilniaus gyventojai permokėjo dėl to, kad „Ignitis“ labai vėluoja su atliekų deginimo ir biokuro projektu Vilniuje. Tokių tyrimų, matyt, kažkada ateityje sulauksime ir ten galėtų pasireikšti tikroji kompetencija, žinios, išmanymas finansų, socioekonominių pasekmių tokių sprendimų“, – sakė jis.

ELTA primena, kad praėjusių metų rugpjūtį Stokholmo arbitražas nusprendė, kad dėl Vilniaus kogeneracinės jėgainės biokuro bloko statybų 3 metų vėlavimo yra kalta Lenkijos bendrovė „Rafako“. Šiemet rugsėjį „Ignitis grupė“ pranešė, kad su „Rafako“ pasiekė taikos susitarimą, o lenkų bendrovė įsipareigojo atlyginti dalį VKJ patirtos žalos ir perduoti projektui svarbią dokumentaciją. Seime anksčiau taip pat vyko diskusijos dėl „Ignitis“ 2022 m. esą per brangiai įsigytų dujų.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją