„Po rinkimų Lietuvoje ir referendumo rezultatų kyla klausimas, kokia šio projekto ateitis. Norėčiau pabrėžti, kad „Latvenergo“ tęs savo dalyvavimą Visagino atominės elektrinės projekte, nebent Lietuvos valdžia nuspręs atidėti šį projektą“, - kalbėjo įmonės atstovas.

Pasak bendrovės atstovo, bendrovė ir toliau tęsia pradėtus darbus dėl Visagino atominės elektrinės ir laukia naujos Lietuvos valdžios sprendimo. „Mes nestabdome savo darbų dėl neaiškumų, kurie yra iškilę. Jei sprendimas bus neigiamas, deja, jokio projekto nebeliks, - DELFI sakė O. Linkevicas. - Bet mes tikimės, kad Lietuvos valdžia kelis kartus apgalvos prieš priimdami sprendimus“.

Nors Latvijos įmonė tikisi, kad Visagino atominės elektrinės projektas bus ir toliau tęsiamas, visgi kaimyninė šalis turi apgalvotą ir alternatyvų planą. Kaip konferencijoje pristatė „Latvenergo“ atstovas, žlugus atominės elektrinės planui Lietuvoje, būtų galvojama apie investicijas į kitą atominę elektrinę regione, Kužemės elekrinę, Daugavos hidrolekrinės rekonstrukciją ir t.t.

„Mes tikime, kad Visagino projektas nebus sustabdytas, bet yra ir kitų galimybių. Dėl konkrečių projektų mes dar nesitarėme, bet tik norėjau pasakyti, kad turime ir kitų galimybių. Jokių kitų diskusijų kol kas ir negali būti, kol esame įsipareigoję Lietuvos partneriams, tačiau tokias investicijas paminėjau kaip teorinę galimybę“, - po pristatymo kalbėjo O. Linkevicas.

DELFI primena, kad latviai planuoja turėti 20 proc. Visagino atominės elektrinės akcijų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės