Teigiama, kad atsižvelgiant į tai, kad R. Paškausko vadovavimo pirmosios kadencijos laikotarpiu jėgainė pasiekė nustatytus veiklos tikslus, KKJ valdyba pritarė jo skyrimui vadovo pareigoms antrajai penkerių metų kadencijai, kuri oficialiai prasidės 2023 m. sausio 1 d.

Vadovavimo patirtį R. Paškauskas įgijo dirbdamas energetikos sektoriuje. Bendrovėje AB „Panevėžio energija“ R. Paškauskas dirbo daugiau nei 10 metų. Savo karjerą pradėjo kaip tarnybos inžinierius, vėliau ėjo įvairias vadovaujančias pareigas. R. Paškauskas Kauno technologijos universitete baigė Elektros inžinerijos studijas. ISM vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį.

R. Paškausko pirmoji kadencija KKJ vadovo pareigose prasidėjo 2018 m. sausio 1 d. Pagal įstatymą tas pats asmuo valstybės kapitalo įmonės ar jos dukterinės bendrovės vadovu gali būti renkamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės ir antrai kadencijai gali būti renkamas, jeigu per pirmąją pasiekė nustatytus veiklos tikslus.

Šiuo metu KKJ valdybai priklauso „Ignitis grupės“ valdybos narys, Grupės reguliuojamų veiklų vadovas Mantas Mikalajūnas, „Gren Lietuva“ generalinis direktorius Vitalijus Žuta ir nepriklausomas valdybos narys bei valdybos pirmininkas, KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dekanas Andrius Vilkauskas.

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusios jėgainės projektą kartu įgyvendina bendra „Ignitis grupės“ (51% akcijų) ir „Gren Lietuva“ (49% akcijų) įmonė – Kauno kogeneracinė jėgainė. Bendra elektrinė galia siekia apie 26 MW, o šilumos gamybos galia - apie 70 MW. Jėgainėje energija gaminama iš perdirbti netinkamų komunalinių ir nepavojingų pramoninių atliekų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją