„Ignitis“ atkreipia dėmesį, kad klientų aptarnavimo centruose nespės aptarnauti visų atvykusių. Todėl privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė kviečia nestovėti eilėse prie klientų aptarnavimo centrų, o eiti į „Lietuvos paštas“ skyrius arba dar geriau – sutartį sudaryti internetu.

Skelbiama, kad visuose „Lietuvos paštas“ skyriuose aptarnaujami visi norintys sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį. Net 174 pašto skyriai veikia visoje Lietuvoje, todėl sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį pašte yra labiau prieinama galimybė nei laukti prie vieno iš penkių „Ignitis“ klientų aptarnavimo skyrių.

Klientams, kurie naudojasi technologijomis, pasirašyti nepriklausomo tiekimo sutartį internetu, dažniausiai trunka vos kelias minutes. Sudarant sutartį savitarnoje pakanka turėti bent vieną tapatybę identifikuojantį įrankį, pavyzdžiui, mobilųjį parašą, Smart-ID, el. bankininkystę ir sutartį sudarysite kelių mygtukų paspaudimu.

N. Mažeikienė sako suprantanti, kad mažiau technologijas prisijaukinę gyventojai gali nedrįsti imtis sutarties sudarymo internetu. Tokioje situacijoje „Ignitis“ atstovė ragina kreiptis pagalbos į artimuosius – padės vaikai, anūkai, kiti artimieji.

„Turime sprendimą tiems, kurie ne itin draugauja su kompiuteriu ar sutarties sudarymas internetu jiems atrodo sudėtingas. Mūsų savitarnoje galima paprastai ir greitai sugeneruoti įgaliojimą (nereikia notaro tvirtinimo) mamos, dėdės ar senelio vardu. Per porą dienų patikrinsime duomenis ir bus galima sudaryti sutartį“, – teigia N. Mažeikienė.

Tiems, kuriems vis tik netiks sutarties sudarymas internetu, siūloma skambinti telefonu +370 611 21802. Prisiskambinę klientai, kurie naudojasi el. paštu, iškart į jį gaus sutartį ir pakaks ją patvirtinti tuo pačiu el. paštu. Neturintys el. pašto – vėlgi, gali kreiptis į artimuosius. Artimieji gali sudaryti sutartį už kitą asmenį internetu be notarinio įgaliojimo.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos