Dujovežis „Arctic Aurora“ atvyksta iš šios Karibų jūroje esančios valstybės Point Fortino uosto, kur veikia bendrovės „Atlantic LNG“ skystinimo gamykla, rodo laivų stebėjimo portalai.

„Arctic Aurora“ atvykimo langas numatytas gegužės 21-22 dienomis. Atgabena standartiškai apie 138 tūkst. kub. metrų SGD“, – BNS komentavo Klaipėdos terminalo operatorė „Klaipėdos nafta“.

Dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago į Lietuvą buvo atplaukęs ir prieš ketverius metus – 2017 metų balandį.

Į Klaipėdos terminalą nuo pernai spalio, kai prasidėjo nauji dujų metai, jau atvyko ir 10 didelių dujovežių iš JAV bei vienas iš Egipto.

Į Klaipėdą per tą laiką yra atplaukę dar 32 nedideli dujovežiai iš Rusijos Vysocko, kur yra bendrovės „Novatek“ gamykla. Šie laivai plukdo 9,5-15 tūkst. kub. metrų SGD krovinius.

Anksčiau didžiąją SGD dalį į terminalą plukdydavo laivai iš Norvegijos, tačiau pernai rudenį kilo gaisras „Equinor“ skystinimo gamykloje. „Klaipėdos naftos“ teigimu, gamykla turėtų atnaujinti veiklą kitą pavasarį.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės