Kaip teigia ESO atstovai, išmanieji skaitikliai negalią turintiems vartotojams bus įrengiami pateikus prašymą. Išmanioji elektros energijos apskaitos sistema bus diegiama asmeniui, kaip jis apibrėžtas Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatyme. Paraišką teikiantis klientas turi būti nekilnojamojo turto savininkas.

Prašymo formą dėl išmaniojo elektros apskaitos prietaiso įrengimo ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo reikia pildyti internetu. Prašymo formą galima rasti čia. Prireikus pagalbos teikiant paraišką, ją galima gauti paskambinus bendruoju ESO klientų aptarnavimo telefonu 1852.

Pateikus prašymą klientai iš karto gaus patvirtinimą trumpąja SMS žinute, apie sėkmingą prašymo priėmimą, o bendrovės atstovai dėl skaitiklio keitimo susisieks per 10 darbo dienų.

ESO pažymi, kad kartu su prašymu dėl išmaniųjų skaitiklių diegimo papildomai turi būti pateiktas neįgaliojo pažymėjimo numeris ir jo galiojimo data arba neįgaliojo pažymėjimo kopija. Pažymėjimas turi galioti ne trumpiau nei 4 mėnesius nuo prašymo pateikimo operatoriui dienos.

Primenama, kad išmaniojo skaitiklio pakeitimas gyventojams nieko nekainuoja, o apskaitos prietaiso keitimą vykdantys ESO inžinieriai ar rangovai už tai jokio mokesčio neima. Skaitiklio keitimus vykdantys darbuotojai vilki specialią aprangą ir visada turi ESO patvirtintą pažymėjimą.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos