„Aš tikrai nenoriu komentuoti tų gandų, kurie tęsiasi jau pusantrų ar daugiau metų. Iki šiol girdime tik gandus. Vieni sako, kad jau žino, kas pirks, kita pusė, kuri turėtų parduoti, sako, kad nieko nesiruošia parduoti, o kaip tik dar norėtų ką nors Lietuvoje įsigyti“, – po Vyriausybės posėdžio žurnalistams sakė premjeras.

Andrius Kubilius
„Aš siūlau atsakyti į labai paprastą klausimą. Jeigu iki šiol „Mažeikių naftos“ savininkai, kompanija „PKN Orlen“, nori įsigyti „Klaipėdos naftą“, o tuo pačiu metu sklinda gandai, kad Rusijos kompanijos jau ruošiasi nupirkti visą Lietuvoje turimą „PKN Orlen“ turtą, tai ar protinga būtų „PKN Orlen“ taktika prašyti, kad jai būtų parduota „Klaipėdos nafta“ ir tuo pačiu metu pardavinėti savo turimas akcijas?“ – svarstė A. Kubilius.

DELFI primena, kad praėjusią savaitę susitikęs su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite V. Putinas pareiškė, kad Rusija svarsto galimybę pirkti buvusią „Mažeikių naftą“.

Kitą dieną „PKN Orlen“ atstovas spaudai Dawidas Piekarzas DELFI paneigė, kad Lenkijos koncernas derasi dėl perdirbimo gamyklos pardavimo.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės