65 m. Sergejus sulaukė iš banko stulbinamo laiško. Paaiškėjo, kad SEB bankas suplanavo, jog vyriškis gyvens iki 100 metų. Norėdamas parodyti Sergejui trečio lygio kaupiamosios pensijos privalumą, bankas rėmėsi 100 metų gyvenimo trukme (preziumuodamas, kad vyriškis gyvens 100 metų). Bankas pasiūlė Sergejui mokėti iš jo sukauptų pinigų po 563 eurų (1 944 Lt) per metus, o kai jam sukaks 100-ui metų – po 806 eurų (2 783 Lt) per metus.

„Dokumente neprognozuojama žmogaus gyvenimo trukmė, bet rodoma, kaip padidėtų pensija, esant šimtaprocentiniam pelnui. Draudėjas įsipareigoja mokėti žmogui pensiją iki jo gyvenimo pabaigos, tačiau niekas nežino, kokia turi būti mokėjimų grafiko trukmė. Klientui garantuojamos pensijų išmokos iki 111 metų“, – aiškino SEB komunikacijos direktorius Silveris Vohu.

„Iki šiol buvau patenkintas SEB banku, bet po šito laiško trūko kantrybė. Prognozė iki 90 m. dar būtų priimtina, tikintis, kad susiimsiu ir pasistengsiu būti sveikas. Bet iki 100 metų...“, – teigė Sergejus.

Sergejus atsiėmė pinigus ir neteko 10 proc. pajamų mokesčio.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją