Premjeras Andrius Kubilius ragina smulkiuosius verslininkus patikėti, kad sprendimas dėl kasos aparatų nebus atšauktas.

„Aš neturiu jokių galimybių galvoti apie sprendimo atšaukimą, nes nematau, kaip tai galėtų būti daroma. Nematau ir negirdžiu iš tų pačių besirengiančių į mitingą racionalių argumentų, kuo kasos aparatai būtų netinkami tvarkant visą buhalterinę apskaitą tokioje prekyboje," - planuojamo turgaus prekeivių mitingo išvakarėse sakė Vyriausybės vadovas.

Pirmadienį, vasario 7 d., Vyriausybės sprendimu nepatenkinti turgaus prekeiviai mitinguos prie Seimo esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje.

„Mūsų pagrindinis sopulys yra nemotyvuoti, nepagrįsti Vyriausybės smulkųjį verslą žlugdantys sprendimai ir smulkaus verslo žlugdymas. Prie mūsų mitingo jungiasi ir kitos visuomenės grupės, kurioms taipogi nelengva gyventi – ir pensininkai, ir kiti“, - anksčiau teigė Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė.

Tuo tarpu premjeras pažymi, kad Vyriausybė buvo skyrusi papildomo laiko ir kreipėsi į smulkų verslą bei prekybininkus vienijančias struktūras, prašydama pateikti savo siūlymus dėl parengto projekto. Tačiau jokio atsako ir pasiūlymų iš smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų dėl pateiktos kasos aparatų įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos negavo.

Primename, kad turgaus prekeiviams įsigyti kasos aparatus yra numatyta 3 mln. Lt kompensacijų.

Premjeras teigia gerbiantis piliečių teisę į susirinkimus, tačiau mano, kad planuojamo protesto mitingo organizatoriai sąmoningai nepasinaudojo Vyriausybės siūlytomis kitomis civilizuotomis ir demokratiškomis dialogo formomis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją