Pasak vieno su tyrimu susipažinusio asmens, išsiuntę daugybę teismo šaukimų Niujorko federaliniai prokurorai reikalauja, kad JAV aukščiausios klasės aukcionų namai pateiktų kelerių metų įrašus, siekiant įvertinti, ar menas nebuvo gabenamas kontrabanda ir ar pajamos iš pardavimų nebuvo pervedamos neteisėtai.

Tarp šaukimuose įvardytų asmenų – sankcionuoti Rusijos magnatai Andrejus Melničenka, Viktoras Vekselbergas ir Romanas Abramovičius, taip pat Ukrainos milijardierius Ihoris Kolomoiskis, teigė asmuo, prašęs neskelbti jo tapatybės, nes informacija nėra vieša. Pasak asmens, neatskleidusio visų kompanijų, kurioms buvo išsiųsti šaukimai, aukciono namų įrašai apima visus jų ankstesnius verslo reikalus su minėtais asmenimis.

Vieni iš didžiausių aukcionų namų, su kuriais susisiekė „Bloomberg“, „Christie’s International Plc“, pareiškė, kad „bendradarbiauja ir laikosi visų teisėsaugos institucijų nurodymų“. „Sotheby’s“ taip pat patvirtino, kad bendradarbiauja įstatymuose numatyta tvarka.

Susiję straipsniai
Saudo Arabija netikėtai padidino naftos kainas
Verslas Plius Serene Cheong, Sharon Cho, Sherry Su

Saudo Arabija netikėtai padidino kainas klientams savo pagrindinėje Azijos rinkoje, taip pat – Europos ir Jungtinių Valstijų pirkėjams, ir t...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės