aA
Farmacijos bendrovės „Sino Biopharmaceutical Ltd.“ steigėjas milijardierius su savo žmona perleidžia maždaug penktadalį bendrovės akcinio kapitalo, arba apie 3,8 mlrd. JAV dolerių, savo sūnui – kaip dovaną.
Ericas Tse
Ericas Tse
© Instagram

Gavęs 2,7 mlrd. akcijų dovanų, kaip antradienį vakare paskelbta Honkongo biržos medžiagoje, Ericas Tse per naktį tapo vienu iš turtingiausiu Azijos asmenų. (Buvusioje britų kolonijoje nėra apmokestinamos dovanos ar paveldėtas turtas.) Tačiau 24-erių metų Tse Pingo ir Cheng Cheung Ling sūnus tikina mėginsiantis laikytis šešėlyje.

Kaip teigiama biržos pranešime, Ericas „nurodė, jog reaguodamas į siūlymus būti įtrauktam į milijardierių sąrašą ar turtuolių reitingus, rengiamus žiniasklaidos ar kitų organizacijų, jis stengsis nedalyvauti tokiuose reitinguose savo vardu ir siūlysiąs galimybę figūruoti tokiose nominacijose Tse Pingo šeimos vardu“.

Be jo tėvų, šeimai priklauso ir jo vyresnė sesuo Theresa. Keturių asmenų valdomų farmacijos bendrovės „Sino Biopharmaceutical“ akcijų bendra vertė siekia apie 8,5 mlrd. JAV dolerių, rodo naujienų agentūros „Bloomberg“ paskaičiavimai.

Atskirame pareiškime „Sino Biopharmaceutical“ trečiadienį vakare paskelbė Ericą Tse vykdomuoju direktoriumi ir bendrovės vykdomosios valdybos komiteto nariu, naująsias pareigas pradedant eiti nuo tos dienos, kai apie tai buvo pranešta. Jo pajamas sudarys metinis 3,9 mln. Honkongo dolerių atlyginimas ir diskrecinės premijos.

„Sino Biopharmaceutical“ neatsiliepė į prašymus pakomentuoti pranešimus apie dovanotas akcijas. Ericas taip pat atsitvėrė tylos siena. Akcijų perleidimas yra viena iš naujausių Azijos turtuolių pasaulio tendencijų, kai turtas perduodamas kitai kartai. 2018 metais keturi Kinijos magnatai įliejo per 17 mlrd. JAV dolerių į šeimos fondus, tuo tarpu daugelis didžiausių Honkongo statybos rangovų uoliai darbuojasi prie paveldėjimo planavimo schemų.

Baigęs Pensilvanijos universiteto Vartono verslo mokyklą ir įgijęs finansininko diplomą, Ericas toliau mokėsi Pekino universiteto „Tsinghua“ Schwarzmano tarptautinių stipendijų programoje, rašoma straipsnyje Vartono svetainėje.

Jaunas vyras per naktį tapo vienu iš turtingiausių ir kukliausių Azijos asmenų
© Bloomberg


Straipsnyje taip pat rašoma, kad Ericas gimęs Siatle, pradinę mokyklą lankęs Pekine, o vidurinę – Honkonge. Jis įsteigė Kinijos fondą „China Summit Foundation“, labdaringą organizaciją, remiančią švietimo bei kultūros iniciatyvas.

Milijardierių atžala itin aktyviai figūruoja socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame jis dalijasi asmenukėmis su Rihanna. Tarp kitų asmenukėse užfiksuotų jo bičiulių matyti modelis Bella Hadid, krepšinio žvaigždė Yao Mingas ir Monako princesė Charlene. Naujausias jo įrašas yra iš Pekino, kur jis dalyvavo Kinijos Liaudies Respublikos (KLR) įkūrimo 70-osios metinėse.

Jis eina direktoriaus pareigas mažiausiai penkiose kitų įmonių valdybose Honkonge, įskaitant „Charoen Pokphand Skyland Group Ltd.“, įmonę, besinaudojančią turtingiausios Tailando šeimos vardu.

Tse Pingas, Kinijos liaudies politinės konsultacinės konferencijos (Chinese People’s Political Consultative Conference, CPP), aukščiausio lygio šalies politinio patariamojo organo, nacionalinio komiteto narys, po akcijų perdavimo toliau eis „Sino Biopharmaceutical“ prezidento pareigas. Bendrovė siekia peržiūrėti ir patobulinti vadovybės struktūrą ir šeimos turto paveldėjimą, teigiama pranešime.

Erico akcijos bus valdomos per kontroliuojančiąsias bendroves „Thousand Eagles Ltd.“ ir Didžiosios Britanijos Mergelių salose įsikūrusią „Remarkable Industries Ltd.“.

Bloomberg
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(9 žmonės įvertino)
3.8889

Baisiausia gali tapti ne šalių skolos: gresia ilgas ir skausmingas laikotarpis (223)

Kai koronaviruso pandemija pagaliau pasibaigs, Europa gali apsižiūrėti, jog žalingiausias...

Mažų įsiskolinimų era Rytų Europoje baigiasi: ar skolų duobė netaps per gili (10)

Vadinamųjų „mažų skolų“ ekonomikose, prisijungusiose prie Europos Sąjungos ( ES ) griuvus...

Šaltiniai: į Rusijos „kiemą“ įsibrovusi Turkija keičia planus (80)

Turkija siekia atgaivinti santykius su tradiciniais Vakarų sąjungininkais ir pagrindine regiono...

28 dienas – nė vieno naujo COVID-19 atvejo: išmokome vertingą pamoką (123)

Viktorijos valstijoje, kur kilo didžiausias koronaviruso protrūkis Australijos mastu, per 28...

Negyvos audinės toliau šiurpina Daniją (44)

Danijoje milijonai negyvų audinių, suverstų į masines kapavietes, vėl išlindo į paviršių,...

Top naujienos

Padarė išvadas: FIBA „burbulą“ Lietuvos rinktinė uždarė pergale prieš belgus (338)

FIBA „burbulą“ Vilniuje Lietuvos rinktinė uždarė pergale ir nuplovė gėdą, patirtą pirmoje...

Urologas pasakė, kuriems vyrams labiausiai gresia prostatos vėžys (74)

Lapkritį pasaulis yra paskelbęs mėnesiu, skirtu vyrų sveikatai. Šiuo metu vyrai yra raginami...

Sinoptikų prognozė: sulauksime sniego ir lengvo šaltuko (13)

Paskutiniąją rudens dieną Lietuvos orus lems nedidelis ciklonas, jis į daugelį vietovių...

Prezidentui kritikuojant Dobrovolskos ir Adomaičio patirtį, Armonaitė tvirtina: svarbiausia – ryžtas vykdyti partijos programą (294)

Prezidentas Gitanas Nausėda, šią savaitę susitikęs viso labo su keturiais kandidatais į...

Šie požymiai išduoda, kad turite priklausomybę seksui: tokių žmonių Lietuvoje daugiau nei galima įsivaizduoti (38)

Beprotiška partnerių kaita ir, atrodytų, jokių seksualinių stabdžių. Tai – nebūtinai...

Ekspertas apie pavojingas koronaviruso mutacijas: nereikia net audinių ūkių perspėja, kad grėsmė kiltų net persirgusiems žmonėms (103)

Neseniai kovoje su COVID-19 pasiektos kelios svarbios pergalės: „Pfizer“ ir „BioNTech SE“...

Rimvydas Valatka. Mes, Lietuvos Prezidentas, Žemaičių seniūnas (403)

Rinkimus prapylęs Trumpas ir jo tvirtasprandžiai gerbėjai ragina laukti dienos X. Prasidėjęs...

Karantinas? Prie sostinės Kalėdų eglės toliau plūsta minios žmonių, susidarė automobilių spūstys (551)

Nors epidemiologai prašo likti namuose ir saugoti savo bei aplinkinių sveikatą, sostinės...

|Maža didelių žinių kaina