aA
Šiaulių bankas penktadienį baigė buvusių Ūkio banko skyrių atidarymo paskutinį etapą. Trečiojo etapo metu paslaugų teikimas atnaujintas dar dviejuose Vilniaus ir Kauno, Marijampolės, Kėdainių, Šilutės, Raseinių, Jonavos, Pagėgių ir Kazlų Rūdos buvusiuose Ūkio banko skyriuose.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Šių paskutinių skyrių atidarymas užbaigia paslaugų atnaujinimo maratoną buvusiems Ūkio banko klientams ir įprasmina svarbų Šiaulių banko plėtros etapą. Jaučiame atsakomybę ir esame pasirengę skirti visas jėgas aktyviam bendradarbiavimui su esamais ir naujais klientais, gerinti jų aptarnavimo kokybę, plėsti ryšius su verslu. Tai galime sėkmingai daryti, nes Šiaulių banko darbuotojai pademonstravo puikius savo profesinius ir organizacinius įgūdžius, sugebėję per nepilną savaitę visoje Lietuvoje atnaujinti paslaugų teikimą problemų patyrusio banko klientams“, – pranešime spaudai sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Atidaręs visus planuotus buvusius Ūkio banko skyrius, Šiaulių bankas juose pradėjo aptarnauti ne tik privačius, bet ir verslo klientus. Be to, bankas informavo, kad nuo šiol finansinės paslaugos teikiamos ne tik rezidentams, bet ir nerezidentams, kurių dokumentai jau yra patikrinti, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai.

Veiklą atnaujinusiuose padaliniuose įmonių atstovai ir privatūs klientai gali vykdyti vietinius ir tarptautinius mokėjimus savo sąskaitose turimomis valiutomis (be valiutos keitimo operacijų), tvarkyti indėlių sąskaitas, grynaisiais pinigais sumokėti kredito įmokas į tas pačias anksčiau Ūkio banke atsidarytas sąskaitas, išsigryninti pinigų. Nustatytas grynųjų pinigų operacijoms taikomas 20 tūkst. litų dienos limitas kol kas išlieka ir verslui, ir gyventojams.

Internetinės bankininkystės sistemoje „Eta bankas“ verslo bei privatūs klientai savo lėšas litais ar užsienio valiuta gali pervesti į sąskaitas bet kuriame kitame banke (be valiutos konversijos), naudotis indėlių sąskaitomis. Internetu visi banko klientai gali sumokėti už komunalinius mokesčius ir atsiskaityti už kitas paslaugas. Pavedimams „Eta banke“ netaikomi limitai.

Norėdami sklandžiai tvarkyti savo finansus, buvę Ūkio banko klientai, gali pateikti prašymą Šiaulių bankui ir savo lėšų likučius iš Ūkio banko esančių sąskaitų pervesti į naujai atidarytas arba jau turimas sąskaitas Šiaulių banke – ši paslauga visiems klientams teikiama nemokamai.

Jeigu privatūs ar verslo klientai Ūkio banke naudojosi individualių seifų nuomos paslauga, ja ir toliau gali naudotis tuose skyriuose, kuriuos Šiaulių bankas atidarė. Dėl disponavimo savo turtu, kuris saugomas individualiuose seifuose, ir yra tuose skyriuose, kuriuose Šiaulių bankas neatnaujino bankinių paslaugų teikimo, klientai turėtų kreiptis į Ūkio banko laikinąjį administratorių.

Pasak A. Žiugždos, Šiaulių banko administracijos vadovo, pereinamuoju laikotarpiu, t.y. iki š.m. gegužės 5 d., buvusiems Ūkio banko klientams Šiaulių bankas taiko Ūkio banke galiojusius paslaugų įkainius. Vėliau įsigalios Šiaulių banko tipiniai paslaugų įkainiai.

Šiuo metu Šiaulių bankas turi 79 teritorinius padalinius visoje Lietuvoje. Buvę Ūkio banko klientai aptarnaujami 56 skyriuose, t.y. 24 naujuose Šiaulių banko padalinių tinklą papildžiusiuose, anksčiau Ūkio bankui priklausiusiuose skyriuose

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

DELFI reportažas iš gaisro iškankinto kaimo: primena Černobylį, nėra žmonių, žūsta gyvūnai (76)

DELFI žurnalistai apsilankė Alytaus apylinkėse, kur šiuo metu vargsta nuo degančių padangų...

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: gydytojas prašė apie tai niekam nepranešti, siūlė kompensaciją (328)

Penktadienį vakare per Lietuvą nuskriejo žinia, kad paauglei iš Jonavos Kauno klinikose į...

Kainos svetur: kiek už duoną ar bananus teks sumokėti Emyratuose (91)

Jungtiniuose Arabų Emyratuose tikrai ne visur vienodos kainos – Abu Dabis ar Dubajus jau...

Sekmadienį yra didelė tikimybė pagerinti Lietuvos orų rekordą

Šeštadienį mūsų laukia dar viena labai šilta ir graži diena. Naktį vietomis tvyrojęs rūkas...

Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Kodėl „valstiečiams“ nepavyko nukopijuoti Lenkijos valdančiųjų sėkmės? (7)

Jei kitą savaitę Seimo nariai nuspręstų išsilaisvinti nuo tarnystės Lietuvai ir paskelbtų...

Paliktos nuotakos byla atsidūrė teisme: tikruosius jaunikio motyvus išdavė draugui rašytos žinutės (149)

Nauja meile patikėjusiai, išsiskyrusiai ir vaiką auginusiai merginai teko skaudžiai nusivilti. Jai...

Sprendžiant dėl Britanijos ateities Londone minios „Brexit“ priešininkų renkasi į protestą (4)

Tūkstančiai „Brexit“ priešininkų šeštadienį renkasi Londono centre raginti Jungtinės...

Obuolių šaldymas žiemai: 5 patikrinti ir ypač paprasti būdai

Galbūt galvojate, kad neįmanoma bet kuriuo metų laiku išsivirti kompoto arba išsikepti pyrago su...

Net pats stipriausias imunitetas gali nepastebėti vėžio: onkoimunologas – apie priemones, kurios sumažina riziką sirgti (64)

Prasidėjus peršalimo ir gripo sezonui, vis daugiau girdime apie imuniteto stiprinimą. Vieni siūlo...

Išskirtinis interviu su „Vaikštančių numirėlių“ žvaigžde Normanu Reedusu - apie Darylo fenomeną ir filmavimų užkulisius

Pirmą kartą „ Vaikštančių numirėlių “ scenarijų perskaitęs Normanas Reedusas sako iškart...