Gaivus geriamasis vanduo – tiesiai iš virtuvės maišytuvo čiaupo

Iš virtuvės vandens maišytuvo čiaupo kasdien išteka ne vienas litras vandens. Vanduo naudojamas gaminant maistą, ruošiant arbatą, valant namus ir kitoms buitinėms reikmėms. Tačiau daugelis vengia gerti vandenį iš čiaupo, nes dažnai jo skonis būna nemalonus. GROHE rado šios problemos sprendimą. GROHE Blue sistema leidžia mėgautis gaiviu, tyru ir malonaus skonio vandeniu tiesiai iš virtuvės vandens maišytuvo čiaupo. Natūraliai tekantis ir nepriekaištingai filtruojamas geriamasis vanduo tiekiamas iš patogaus šaltinio, kuris puikiai dera bet kuriame šiuolaikiniame būste.


Gaivus skonis

Dar vienas unikalus vandens eksperte tituluojamos GROHE bendrovės sukurtas sprendimas GROHE Blue pateisina vartotojų lūkesčius. Nauja sistema tiekia tyrą ir gaivų vandenį, yra patogi, tausoja aplinką ir teikia malonumą. GROHE Blue tiekia itin gaivaus skonio natūraliai tekantį vandenį. Ši natūrali tėkmė lemia išskirtinį vandens skonį.


Kaip veikia ši sistema?

Vandens filtras montuojamas po kriaukle. Filtras sulaiko sunkiuosius metalus, kalkes, chlorą ir kitas vandens priemaišas. Filtruotas vanduo keliauja į GROHE Blue virtuvės vandens maišytuvą, kurio naujas purkštukas turi dvi atskiras zonas filtruotam ir nefiltruotam vandeniui tiekti (vamzdis vamzdyje). Šie visiškai atskirti vandens tiekimo kanalai reiškia, jog filtruotas vanduo nesiliečia su metalinėmis čiaupo dalimis, dėl kurių vanduo gali įgyti nemalonų prieskonį. Taigi vartotojas visuomet gali pasigardžiuodamas gerti gaivų vandenį – vandens kokybė ne mažiau svarbi nei troškulys. GROHE Blue yra visapusiška sistema, pritaikyta karštam ir šaltam vandeniui tiekti.

Patogu naudotis

Unikalų modernaus dizaino GROHE Blue vandens maišytuvą be galo lengva valdyti. Paprasto maišytuvofunkcija valdoma viena svirtele, o filtruoto vandens srovė reguliuojama sukamąja rankenėle su GROHE Blue užrašu. Filtro darbo ciklų skaičiui pasiekus žemesnį nei 10 proc. lygį, ima mirksėti ant rankenėlės esantis LED Grohe užrašas. Tai įspėjimas, kad filtrą reikės greitai keisti, tačiau dar gali būti tiekiama apie 50 litrų filtruoto vandens. Taigi lieka pakankamai laiko naujai filtro kasetei užsisakyti, kad gaivus vanduo nesiliautų tekėjęs iš čiaupo. Be to, GROHE Blue galima atitinkamai pritaikyti prie vietos vandens kietumo. Puikaus skonio GROHE Blue vandeniu galima mėgautis visur ir visada. GROHE Blue sistemos privalumus papildo išskirtinis jos patogumas. Remiantis statistiniais duomenimis, vidutinė keturių asmenų šeimyna per metus suvartoja 700 litrų vandens iš butelių. Kitaip tariant, iš parduotuvių lentynų į virtuvės spinteles atgabenama vidutiniškai 700 kilogramų. GROHE Blue išsprendžia šią problemą: nepriekaištingo skonio vanduo gali būti tiekiamas bet kuriuo metu bet kokioje aplinkoje. Kaip parodė tyrimai, GROHE Blue vandens skonis netgi geresnis už populiarųjį negazuotą mineralinį vandenį. GROHE Blue pradinį komplektą sudaro GRHE Blue vandens maišytuvas, po kriaukle montuojamas filtras ir patrauklus stiklinis grafinas, sukurtas GROHE dizaino studijoje. Elegantiškos formos pabrėžia išskirtinę estetikos ir patogumo dermę.


Aplinkosauga

GROHE Blue nėra paprasta naujoviška filtravimo sistema. Ji įprasmina naują požiūrį į gyvenimą ir skatina natūralesnį gyvenimo būdą tausojant aplinką. Tiesą sakant, geriant gaivų puikaus skonio vandenį iš GROHE Blue sumažinamas poveikis aplinkai: suvartojama mažiau į butelius pilstomo vandens ir sumažinami ilgus atstumus butelių su vandeniu transportuojančių sunkvežimių srautai. Iš prigimties vanduo yra takus. Tai įvertins kiekvienas, paragavęs vandens iš GROHE Blue. Ar esate pasirengę patirti naują skonį? GROHE Blue – tiesiog nepakartojamo skonio vanduo bet kuriuo metu.


Kiek kainuoja ir kur įsigyti

GROHE Blue rekomenduojama kaina yra 2799 Lt. Tačiau šiuo metu GROHE vykdo Kalėdinę akciją ir siūlo įsigyti GROHE Blue už labai patrauklią kainą - 1729 Lt! Produktų kiekis už tokią kainą yra ribotas, todėl kviečiame paskubėti tuos, kuriuos sudomino bei sužavėjo ši GROHE naujiena.


GROHE Blue Lietuvoje galima pamatyti ir įsigyti:

UAB „Akvakomfortas“ http://www.sveameks.lt/
UAB „Celsis“ http://www.celsis.lt
UAB „Iris“ http://www.iris.lt
UAB „Sanforma“ (Domus Galerija, Vilnius) http://www.vonia.lt
UAB „Valbra“ http://www.valbra.lt


Įsigyti šį ar bet kokį kitą GROHE produktą galite visose mūsų atstovų parduotuvėse Lietuvoje. Jas rasite GROHE internetiniame puslapyje www.grohe.lt / „Kur įsigyti“. Įveskite savo miestą į langelį „Nurodyti vietą“.

Laukiame Jūsų!
www.grohe.lt

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Rusijos prezidento rinkimuose – Putino triumfas: skelbiama apie rekordinį rezultatą iš Navalno – šokiruojantis liudijimas apie Sobčiak (4047)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas užsitikrino ketvirtąją kadenciją per sekmadienį vykusius...

Pakvipo desperacija: savo baimes iliustravo Aušvico vaizdais (81)

Prieš Stambulo konvenciją kovojantis Laisvos visuomenės institutas (LVI) savo poziciją iliustravo...

Orai: pavasaris neskubės – atkeliaus nedidelė šiluma, paskui ją ir krituliai (1)

Artimiausiu metu naktimis vis kandžiosis šaltukas, o dienomis orai bus truputį šiltesni....

Rimvydas Valatka. 11 biuletenių fotografų, žalvarniais po Seimą besibastančių (579)

Kas tie 11? Kurie, balsuodami dėl Basčio apkaltos, sugadino biuletenius? Pavardės? Negali būti,...

Metė gerą darbą ir nusprendė, kad nuo keturiasdešimties daugiau nedirbs: dabar drąsina kitus (82)

Chrisas Reiningas tikrai nėra tipinis pensininkas. Jis nė iš tolo nepanašus į senyvo amžiaus...

Šaltiniai – apie naują buvusio Rusijos šnipo apnuodijimo versiją: dabar aiškiau, kaip įvykdytas išpuolis (316)

Buvusį dvigubą rusų agentą Jungtinėje Karalystėje (JK) kartu su dukra apnuodijo nervus...

Jankevičius žino, kodėl auga „Lietuvos ryto“ sirgalių gretos: ačiū Vainauskui, kad paliko klubą (12)

„Betsafe-LKL“ akistatą Vilniuje tarp „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ stebėjo ir...

Geriausių telefonų dvidešimtukas: lyderiai pasikeitė (68)

Nors nuo savo pirmtako „Galaxy S9“ tesiskiria vos viena kita funkcija, šis išmanusis telefonas...

Įamžino įvairių pasaulio šalių močiutes: pamatykite, ką jos gamina savo anūkams (8)

Po įvairias šalis nuolat keliaujantis italų fotografas Gabriele Galimberti nusprendė atiduoti...

Andrius Tapinas parengė reikalavimus Seimui: nori išankstinių rinkimų (587)

Tūkstantinę minią protestuotojų prie Lietuvos Seimo rūmų praėjusią savaitę sukvietęs Andrius...