Svarbiausias faktas juk yra tas, kad „Jet Car“ važiuoja! Automobilis pristatytas visuomenei prieš mėnesį – birželio 28-29 d. Kėdainių aeroparke. Nedaug žmonių tąsyk turėjo progos stebėti, kaip pirmasis Rytų Europoje „Jet Car“ su didžiuliu griausmu, tačiau švelniai pajuda ir nuvažiuoja
drag
varžyboms skirtą distanciją.

Ko vertas vien naktinis pasirodymas! Iki tol nebuvau matęs, kad nustebusiems žiūrovams iš rankų kristų alaus bokalai. Svarbiausia, kad nebuvo pasiektas rekordas. Kad įsiminė tokia žinia - puiku! Iš karto peršasi ir scenarijus - pradžiai reikia šiek tiek sušildyti pačią auditoriją, o rekordo siekti vėliau.

Atmosfera kaista ir gana greitai. Pastaruoju metu drag varžybos įgauna vis didesnį populiarumą. TV kanalai vis dažniau rodo su naktinėmis lenktynėmis susijusius filmus.

Kai gavau Klaipėdos drag lenktyninkų rugpjūčio 15 dieną organizuojamo renginio „Night Battery Drag Race“ aprašymą, prisiminiau kultinį filmą „Greiti ir įsiutę“. Labai tikiuosi, kad mintis sukurti ekrane matytą, naktį vykstančių drag lenktynių atmosferą, patrauks atostogaujančių klaipėdiečių ir pajūrio poilsiautojų dėmesį. Tikras dragas – naktį, su kiečiausiais sportininkais. Tai bus ketvirtasis Lietuvos drag čempionato etapas.

Į Klaipėdos eskadrilėje rengiamą šou įsilies ir „Jet Car“. Renginio aprašyme automobilis lyginamas su liepsną svaidančiu drakonu, kuriam bus paaukotas vienas automobilis. Daugiau informacijos galima rasti tinklalapyje www.dragwars.lt

„Jet Car“ komanda ateityje tikisi daugiau reklamos kompanijų palaikymo ir dalyvauti ne tik lenktynėse, bet ir įvairiuose šou renginiuose Baltijos šalyse.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės