-
Šiandien

ES ir Indija sutarė atnaujinti ilgą laiką sustabdytas prekybos derybas (1) 1 val.

Europos Sąjunga (ES) ir Indija šeštadienį sutarė atnaujinti ilgą laiką sustabdytas prekybos derybas. Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininkas Charlesas Michelis pasveikino šį žingsnį kaip „naują svarbų etapą“ dvišaliuose santykiuose.

Į „įmonės zombio“ spąstus patekęs raseiniškis algos neatgauna dvejus metus: direktorius Ačas tvirtina pats esąs įkaitas (64) 1 val.

Veiklos nevykdančios, turto neturinčios įmonės gali tapti tikru galvos skausmu buvusiems jų darbuotojams. Raseiniuose registruotos UAB „Aplinkotvarka“ buvęs darbininkas eina kryžiaus žygius per institucijas, bet pinigų nemato dvejus metus ir nebeturi vilčių jų atgauti. Įmonės...

Vilniaus savivaldybė mažina jos pastato 20-ojo aukšto nuomos kainą 1 val.

Vilniaus savivaldybės valdoma bendrovė Vilniaus vystymo kompanija keičia jos administracinio pastato 20-ojo aukšto įveiklinimo idėjos konkurso sąlygas – gerokai sumažinta pradinė nuomos kaina, pasiūlymus bus galima teikti ilgiau, vėliau pradėti veiklą.

Prieš liepą įsigaliosiantį draudimą – likučių išpardavimas dalyje parduotuvių (155) 6 val.

Nuo liepos 3 dienos parduotuvėse Lietuvoje nebebus galima įsigyti daugelio vienkartinių plastiko gaminių. Vieni prekybos tinklai sako, kad tokių prekių atsisakė prieš kelis metus, kiti – išpardavinėja likučius ir pasakoja apie ateities aplinkosaugos iniciatyvas.

Amerikos maisto prekių parduotuvėse beveik viskas kainuoja brangiau (41) 6 val.

Aukštesnės kainos, apie kurias maisto gamintojai kalbėjo jau kelis mėnesius, pagaliau pasiekė ir JAV maisto produktų vežimėlius.

Jau ne tik Indija: virtinėje šalių – šokiruojantys pokyčiai dėl koronaviruso (279) 8 val.

Ne tik Indija patiria vadinamąjį koronaviruso cunamį. Naujos nuožmios COVID-19 bangos talžo kitas besivystančias pasaulio valstybes, smarkiai apkraudamos jų sveikatos apsaugos sistemas ir skatinančios prašyti pagalbos.

Naujų įmonių daugėja, tačiau darbuotojai darbinami vėliau 8 val.

Nors naujų įmonių registravimas tik spartėja, personalą jos ima samdyti vėliau, nei tai darydavo prieš penkerius metus. Viena iš to priežasčių, populiarėjančios naujos juridinės įmonių formos. Tokias įžvalgas pateikia kreditų rizikos vertinimo bendrovė „Creditreform...

Kaišiadorių rajono meras: „Rail Baltica“ leis gyventojams greičiau pasiekti didžiuosius miestus, bet yra ir neatsakytų klausimų (4) 8 val.

Kaišiadorių rajono meras Vytenis Tomkus sako, kad „ Rail Baltica “ geležinkelis leis gyventojams greičiau pasiekti didžiuosius miestus, tačiau meras akcentuoja, kad yra ir neatsakytų klausimų.

Seimo akiratyje – išaugusi rūkalų kontrabanda iš Baltarusijos (23) 9 val.

Norint maksimaliai sumažinti Baltarusijos režimo naudą iš Lietuvos, ketinama dar labiau stiprinti šalies sienų apsaugą, kad pro ją nepatektų baltarusiškų kontrabandinių cigarečių siuntos.

Jurgita Navikienė. Iš mažosios bendrijos nariui išsiimti 100 tūkst. eurų per metus – misija įmanoma (2) 10 val.

Kaip iš savo mažosios bendrijos ( MB ) išsiimti nei daugiau, nei mažiau – būtent 100 000 eurų? Po paskutinių LR Mažųjų bendrijų įstatymo pakeitimų daugelis MB narių tokią galimybę pavertė metų tikslu.