-
Šiandien

Kredito unijoje – 3 mln. eurų afera: su svetimais pinigais elgėsi kaip su savais 3 min.

Net 3 mln. eurų vertės aferą prasukęs Vilniuje veikusios kreditijo unijos „Amber“ vadovas Adomas Kanopka turės atsisveikinti su laisve – baudžiamąją bylą dėl svetimo turto pasisavinimo išnagrinėjęs teismas 34 metų verslininkui skyrė realią laisvės atėmimo bausmę.

N. Mačiulis. Infliacija Lietuvoje – didžiausia ES, tačiau laikina ir nebaisi (3) 23 min.

Šių metų rugpjūčio mėnesį vidutinės kainos Lietuvoje buvo 4,6 proc. didesnės nei prieš metus. Jau trečią mėnesį iš eilės šalyje fiksuojamas sparčiausias infliacijos augimo tempas Europos Sąjungoje. Tačiau čia galima prisiminti posakį, kad statistika yra kaip bikinis –...

Penktadienį strigo kai kurios SEB paslaugos (30) 1 val.

Penktadienį sutriko SEB banko veikla. Skaitytojai DELFI informavo, kad neišeina atsiskaityti banko kortelėmis, neveikia el. bankininkystė.

Infografikas. Vis daugiau gyventojų deklaruoja, kad išvyko iš Lietuvos (160) 1 val.

Išvykimo iš Lietuvos deklaracijų šiemet jau pateikta daugiau nei per visus 2016 metus, tačiau tai lemti galėjo ne išaugusi emigracija, o su gyvenamosios vietos deklaravimu susiję pakeitimai, informuoja Registrų centras .

„Telia“ dėl korupcijos skandalo sumokės milžinišką baudą (10) 1 val.

Skandinavijos telekomunikacijų bendrovė „Telia Company“ sutiko sumokėti 965 mln. JAV dolerių baudą, kad sureguliuotų pretenzijas Jungtinėse Valstijose ir Nyderlanduose dėl korupcinio skandalo Uzbekistane, pranešė JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC).

Ūkininkams išduos pažymas dėl liūčių padarytų nuostolių (6) 2 val.

Ūkininkai, patyrę nuostolių dėl didelio kritulių kiekio ir negalintys vykdyti įsipareigojimų partneriams, gali kreiptis į teritorinius prekybos, pramonės ir amatų rūmus, kurie išduoda nenugalimos jėgos aplinkybes liudijančias pažymas.

Teisėsauga patikslino įtarimus R. Kurlianskiui (17) 2 val.

Teisėsaugos pareigūnai politinės korupcijos byloje penktadienį patikslino įtarimus koncerno „ MG Baltic “ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui, jis neigia padaręs nusikaltimus.

Po rekonstrukcijos Vilniuje atidaroma Jeruzalės „Rimi“ (3) 4 val.

Vilniuje po rekonstrukcijos duris atveria prekybos centras Jeruzalės „Rimi Hyper“. Estijos kapitalo investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymo bendrovė „Capital Mill“ į valdomo prekybos centro atnaujinimą investavo 3,5 mln. eurų, originaliu vizualiniu fasado sprendimu ir...

„Ogmios“ grupės įmonė Vilniuje statys prekybos centrą (7) 4 val.

Vilniaus Pilaitės mikrorajone įmonė „Trečioji kregždė“ planuoja statyti išskirtinį naują keturių aukštų prekybos centrą su didele maisto parduotuve, kino teatru, sporto klubu, maitinimo ir prekybos erdvėmis - „Verslo žinių“ šaltinių duomenimis, pagrindinė naujojo...

Istorinis žingsnis: kodėl dalis lietuviškos pieno įmonės parduota pasauliniam gigantui iš Naujosios Zelandijos? (74) 4 val.

Neseniai paskelbta, kad didžiausia pasaulyje pieno produktų eksportuotoja – Naujosios Zelandijos pieno perdirbimo kompanija „ Fonterra “ – investuos daugiau kaip 7 mln. eurų Lietuvoje, įsigydama 10 proc. bendrovės „ Rokiškio sūris “ akcijų.

Lietuvos oro uostai nežino, ar bus atšauktų „Ryanair“ skrydžių (2) 4 val.

Lietuvos oro uostai neturi informacijos, ar dėl pilotų atostogų dar bus netikėtai atšaukta airių pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ skrydžių iš Lietuvos iki spalio 28-osios, nes šalis nėra paminėta oficialiame atšauktų skrydžių sąraše, kurį airių įmonė savo...

„Boso valanda su S. Jovaišu”: V. Lepeška apie strategijos svarbą ir apie tai, ko reikia, kad ji funkcionuotų versle (1) 5 val.

Kaip įkvėpti į pelkę panašėjančią organizaciją? „ Boso valanda su S. Jovaišu “ svečias Dr. Virginijus Lepeška siūlo pradėti nuo įmone ir jos strategija tikinčio vadovo. Ekspertas siūlo du sprendimus – tai naujos idėjos ir nauji žmonės. Tokiais būdais vadovas gali...

S. Skvernelis Klaipėdoje bandys suderinti miesto ir uosto interesus (12) 5 val.

Premjeras Saulius Skvernelis kartu su susisiekimo ministru Roku Masiuliu penktadienį lankosi Klaipėdoje, kur aptars ginčų keliančius uosto plėtros klausimus.

Nežinantiems valdiškos tvarkos gresia didžiuliai įsiskolinimai (238) 7 val.

Pagal galiojančius įstatymus, mokantiems „Sodros“ įmokas priklauso nustatytos išmokos. Jų gavėjai nustatytais atvejais laikomi apdraustais valstybės.