Sulaukė milžiniško populiarumo

Kaip rašoma renginio organizatorių pranešime spaudai, JAV sukurtų ir visame pasaulyje populiarių lėlių pristatymas vyko Vilniuje esančioje vaikų kirpykloje „Bubble bubble“. Per pirmąją šio naujo žaislo paleidimo į prekybą savaitę Amerikoje „Hairdorables“ pateko į TOP 10 populiariausių žaislų sąrašą, o šiais metais „Toy Of The Year“ rinkimuose išrinkta metų lėle. Sėkmės lėlės sulaukė ir Baltijos šalyse: čia per pirmus pora mėnesių buvo nupirkta daugiau nei 16 tūkst. vienetų.

Renginio nepraleido ir į pristatymą atvyko Julija Žižė su dukromis, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir jos dukra Adrija, Veronika Montvydienė su dukra Adele, Sotera Šveikauskaitė ir žinomos tinklaraštininkės.

I. Puzaraitė-Žvagulienė: dukra dievina lėles

Renginyje kalbinta I. Puzaraitė-Žvagulienė pasakojo, kad šiuo metu jos dukra išgyvena tikrą lėlių periodą. Žinoma moteris su šypsena veide teigė, kad dukra kuria istorijas apie lėles, bendrauja su jomis.

„Matosi, kad vaikas jau šiek tiek daugiau supranta. Barbora dievina lėles, dabar tai jos mylimiausi žaislai. Nieko nuostabaus, kad šiame renginyje ji norėjo paliesti visas išdėliotas lėles. Ryškios spalvos, ilgi plaukai, išskirtinis įvaizdis traukia vaikus“, – kalbėjo ketverių metų mergaitės mama.

Pašnekovė neslėpė, kad žaislų parduotuvėje dažnai tenka Barborą nuraminti. Mergaitė nori visų lėlių – kartais net tų, kurios jau yra namuose. „Tai yra normalu – juk visi vaikai nori turėti visus pasaulio žaislus. Parduotuvėje leidžiame dukrai išsirinkti vieną žaislą. Tačiau, jei ji būna be brolio, nori nupirkti žaislą ir jam. O tai dažniausiai būna lėlė. Labai savanaudiška (juokiasi). Jei matome, kad vaikas irzlus, be nuotaikos – paprasčiausiai nesivedame jo kartu į parduotuves“, – sakė I. Puzaraitė-Žvagulienė, prioritetus mieliau teikianti kokybiškiems, šiek tiek brangesniems žaislams, nei pigiems ir prastos kokybės.

G. Grygolaitytė-Vasha: labiausiai lepina močiutė

Dukrą auginanti G. Grygolaitytė-Vasha pasakojo, kad netrukus trejų metų gimtadienį švęsianti Adrija žavisi visais žaislais. Populiariausia – lėlės, mergaitė nuolat prašo, kad mama nupirktų vis naują. „Per daug lepinti žaislais aš nesistengiu ir kartais net vengiu. Tačiau yra močiutė, kuri anūkei negaili nieko. Ji labai mėgsta lepinti žaislais, dovanomis ir teigia, kad vaikams reikia suteikti viską, jei tik yra galimybė“, – apie savo mamą, praeityje garsią dainininkę Viktoriją Mauručaitę, kalbėjo renginio viešnia.

V. Montvydienė: dukra paprašė patikusios lėlės šukuosenos

V. Montvydienė teigė, kad jos dukra nepasiduoda žaislų madoms, tačiau šios spalvingos lėlytės patraukė mergaitės akį. Penkiametė Adelė kirpėjos net paprašė tokios pat šukuosenos, kokią turi jai labiausiai patikusi „Hairdorables“ lėlė. Renginio viešnia teigė, kad žaislų parduotuvėje netenka patirti dukters isterijų, tačiau prašymų – taip. Šeimoje vyrauja susitarimas, kad vaiko užgaidos negali būti tenkinamos žaislais arba saldumynais.

„Dukra domisi įvairiais žaislais ir žaidimais. Ypač jai patinka lavinantys žaidimai, spalvinimo knygos, kūrybiškumą ugdantys užsiėmimai. Dukrai patinka ir lėlės, kur gali pasirūpinti jų plaukais, juos dažyti. Tačiau reikia pasistengti, kad jie nebūtų iškart nukirpti“, – juokėsi žinomo dainininko Donato Montvydo žmona.

Renginio akimirkos - nuotraukų albume:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės