Su šia mintimi sutinka ir ryškiausios Lietuvos moterys, kurios nusifilmavo neeiliniame klipe ir pasidalino mintimis apie tikrąjį grožį – ne tik išorinį, bet ir vidinį, skelbiama pranešime spaudai.

Kalbėti apie tai, kas joms yra šiuolaikinės moters grožis sutiko garsios ir žavios Lietuvos moterys. Atlikėja ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės tapo išskirtinės komisijos narėmis ir samprotavo apie grožį, dalinosi patarimais kitoms moterims.

Visai neseniai sostinėje įvyko antroji lietuvių ir švedų sukurto kolagenu organizmą aprūpinančio geriamo preparato „FenoQ TriCollagen peptide“ ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka. Būtent čia garsenybės buvo pakviestos tapti komisijos narėmis ir nusifilmavo įkvepiančiame klipe.

„Graži moteris yra ta, kuri spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu ir tik ta, kuri supranta, kad mes čia esame tikrai laikinai. Kad būtumėm gražios ir laimingos visur reikia ieškoti to, kas suteikia džiaugsmą, jokiais būdais nedaryti to, ko nenorime daryti“, - klipe pataria aktorė I. Stasiulytė.

„Man moters grožis yra vidinio ir išorinio pasaulio visuma, kai moteris nekuria savęs iš naujo, bet tobulina save tokią, kokią ją sukūrė Dievas“, - mintimis dalinasi aktorė J. Zinkevičiūtė.

O. Pikul-Jasaitienė tiek jaunoms, tiek brandžioms moterims linki to paties – būti sveikoms ir rūpintis savimi. „Galbūt banalu, bet noriu palinkėti sveikatos. Sveikas žmogus, laimingas žmogus yra darbingas žmogus, tuomet viskas paprasta – ir vaikus auginti, ir darbus dirbti, ir per gyvenimą eiti su šypsena“, - pataria žinoma moteris.

Jai pritaria ir kitos moterys – garsenybės tikina, kad graži moteris yra tuomet, kai ji laiminga, sveika ir pasitikinti savimi, linkėjo mėgautis gyvenimu, nebijoti būti savimi. Būtent tokiais principais vadovaujasi ir „jaunystės eliksyru“ praminto lietuvių ir švedų sukurto geriamo trikolageno kūrėjai.

„Kiekvienos iš mūsų grožio ir moteriškumo supratimas yra labai individualus. Todėl pakvietėme skirtingo amžiaus, profesijos bei skirtingas gyvenimiškas patirtis turinčias žinomas moteris, kad jos pasidalintų savo nuomone, kas joms yra graži moteris. Ir čia nereikėtų kalbėti apie šiandien vyraujantį išorinio grožio kultą, nes pirmiausia grožis yra tai, ką gražaus mes turime viduje. O trikolagenas yra produktas, kuris padės pabrėžti ir išlaikyti prigimtinį moters žavesį“, - sako viena jo kūrėjų Lina Jakimavičienė.

Kalbėdama apie šį išskirtinį produktą L. Jakimavičienė pabrėžia jo naudą moters organizmui ir išvaizdai: „Šis produktas atsirado visai neseniai, tačiau jau pelnė puikų vardą tarp jį vartojusių moterų. Grožio sritimi besidominčioms moterims kolageno nauda organizmui nebus naujiena, tačiau europiečių graibstomas Trikolagenas – tai 29 kruopščiai atrinktų ir suderintų ingredientų formulė, kuri padės moterims pasiekti maksimalių rezultatų gerinant odos, plaukų ir nagų būklę.“

Jausmingos ir jaudinančios žinomų damų mintys apie tikrąjį moters grožį – šiame vaizdo klipe:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (69)