Vis dėlto šiemet šis renginys vyksta neįprastai: salėje nėra nė vieno žiūrovo – tik nominantai ir nominacijų teikėjai. Be to, dėl saugumo kiekvienas dalyvis atvykdamas privalėjo turėti ne vėliau nei prieš 48 val. gautą neigiamą COVID-19 antigeno testą, taip pat taisyklės numatė laikytis socialinio atstumo bei dėvėti kaukes.

Nepaisant to, kad dalyviai įvykdė visus reikalavimus, socialiniuose tinkluose kilo diskusijos – ar tikrai dabar tinkamas metas tokiam renginiui? Juk prieš lipdami ant scenos atlikėjai vieni su kitais bičiuliavosi užkulisiuose ir ant raudonojo kilimo.

„Turbūt žiūrit M.A.M.A apdovanojimus tiesiogiai iš Kauno Žalgirio arenos ir galvojat: „Kaip, b***?!? Taigi fu***ng karantinas!!!"

O va taip! Jie ten visi dirba. Laidos filmavime. Artistai.

Darbo reikalais galima važiuoti į kitą savivaldybę, galima būriuotis, galima be kaukių ir nesilaikyti atstumo.

Balandžio 9 d renku grupę važiuot dirbt į Černobylį. Rinksim šiukšles. Pažymas komandiruotei visiems išrašysiu.

Kadangi darbo reikalais, grįžus izoliuotis nereikės”, – feisbuke piktinosi laidos „Praeities žvalgas“ kūrėjas Šarūnas Jasiukevčius.

„Chebryte, gal galėtumėte paaiškinti kas čia per paralelinė visata vyksta Kauno „Žalgirio" arenoje šį vakarą?

Kiek paskutinį kartą skaičiau, tai visi renginiai Lietuvoje yra uždrausti. Galvoju gal klajodamas po pasaulį kokių taisyklių pokyčių nepastebėjau, tai nuėjau net patikrinti ir skaitau:

„Leidžiami ir renginiai, kurių metu neišlipama iš automobilio ir automobilyje yra ne daugiau nei 2 asmenys“, – galvoju, gerai sugalvojo į „Žalgirio" areną žvaigždės su savo mašinom atvaryti, bus įdomu pasižiūrėti, kas kokią turi. Bet ne. Automobilių nelabai ten mačiau.

„Leidžiama lankyti pažintinius ir mokomuosius takus“, – gerai, jeigu tai yra vadinamasis mokomasis takas per mūsų muzikos istoriją, gal tada ir viskas tvarkoje.

„Nuo 2021 m. kovo 15 d. gali būti lankomi uždarose erdvėse esantys muziejai, galerijos ir kitos ekspozicinės erdvės (pvz. zoologijos parkai) užtikrinant lankytojų srauto ribojimą, – didžiausias vienu metu leidžiamas lankytojų skaičius apskaičiuojamas pagal viešai lankomą plotą, kad vienam lankytojui tektų ne mažiau kaip 20 m2 ploto“, – Na, tikrai negalėčiau pavadinti M.A.M.A zoologijos parku, kad ir kaip galbūt kai kurie atlikėjai stengtųsi būti panašūs į jo gyventojus.

Aš turiu daug draugų, kurie ir dirba, ir dalyvauja šiame renginyje. Todėl nėra labai turbūt protinga rašyti šito viešai, kai pats sukiesi tame pačiame katile. Greičiausiai reikėtų palaikyti bei žaisti su visais toje pačioje komandoje, nes visi norime, jog kuo greičiau būtų vėl galima organizuoti renginius bei dalyvauti juose. Bet chebryte, kas vyksta?

Kur parašyta, kad išimtis renginiams taikoma, jeigu yra testuojamasi prieš jį? Kas čia per savivaliavimas? Toks jausmas, jog norėdami pagerbti geriausius muzikos atlikėjus, jūs net žeminate juos. Nes jie jau daugiau nei pusmetį negali rengti koncertų, užsidirbti pinigų, o M.A.M.A gali vykti. Aš gal irgi mokėčiau tarkim 100 eurų už koncerto bilietą, jeigu tik būtų vienintelė sąlyga turėti neigiamą koronos testą.

Tai, kodėl muzikantai negali to daryti, o juos vienijanti asociacija gali? Ar aš durnas ir kažko nesuprantu?

Ir dar – po 6-9 žmones ant raudono kilimo be kaukių. Čia ne tik apie pačių saugumą, čia apie pavyzdžio rodymą visuomenei. Visi mokame pakalbėti, kad likime namuose, skiepykimės, bet tai gal patys neskatinkime ir taip susiskaldžius visuomenės nesilaikyti taisyklių, juolab, kad renginys vyksta uždaroje patalpoje. Aišku tas pats vyko su „Kino pavasariu“, tik ten foto sienelė buvo įrengta lauke ir nemačiau, jog žmonės fotkintųsi po devynis.

Jau nekalbu, kad žmonės ir taip yra pritvinkę pykčio, visi pavargę. Kai kurie su tėvais negali metus laiko pasimatyti, o čia įsijungi teliką ir matai, kad yra žmonių, kuriems taisyklės negalioja.

Su visa pagarba, bičiuliai ir draugai, kurie esate ten. Kaip sakant - nothing personal. Ir taip, aš piktas, nes manęs su Danieliumi Bunkumi neišrinko kaip „Metų grupės“, – feisbuke rašė prodiuseris Mantas Bertulis.

„Opium Club“ ir „Anna Mesha. Butas“, nenorit padaryti lankytojų apdovanojimų? Gal būčiau nominuota, užsukčiau!“ – šmaikštavo socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė.

„Tik dabar supratau, kad su tėvais ir broliu reikėjo padaryt grupę, būtume galėję šįvakar susitikti“, – feisbuke piktinosi žinomas humoristas Paulius Ambrazevičius.

„Matau soc. tinkluose, kad vieni Mamoj, kiti Kryžiuose. O tai renginius jau leido Lietuvoj? Kažkaip negirdėjau. P.S.: Man negaila, šiaip įdomu“, – rašė aktorius, kvepalų kūrėjas Aistis Mickevičius.

Šventinį vakarą įteikta 16 statulėlių 2020 metų geriausiems. Ant scenos pasirodė taip pat pasirodė „The Roop“, OG Version, Virgis Stakėnas su Keanu Blunt, „Sisters On Wire“ ir kiti. Taip pat iš „Žalgirio“ arenos buvo tiesiami muzikiniai tiltai į kitas Kauno miesto vietas, kuriose laukė Justinas Jarutis, „Saulės kliošas“. Taip pat eteryje skambėjo linksmiausi bei skandalingiausi M.A.M.A 10-mečio įvykiai ir istoriniai pasirodymų įrašai.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (579)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės