Būtent čia, greta kempingo, paskutinįjį pavasario vakarą atsidarė ir jaukus bariukas „Lampada Beach Bar“. Pasveikinti jo bendraturčių Pauliaus, Rasos ir Lauryno – trijų jaunų, entuziastingai nusiteikusių, į karštus vakarėlius savaitgaliais naująją vietą panardinti ketinančiųjų žmonių atėjo ne vienas pramogų pasaulio džiungles gerai pažįstantis „vilkas“.

Patarimais, kaip palepinti lankytojus, noriai dalinosi choreografas, šokių treneris Kęstutis Baranauskas, grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas–Fara, dainininkas Mindaugas Mickevičius–Mino, konkurse „Mis Kaunas“ elegantiškiausios merginos titulą laimėjusi žinoma visažistė Gabrielė Sabaliauskaitė, Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius su užsienyje grupę įkūrusia, o dabar į Lietuvą grįžusia anūke, dainininke Indre, realybės šou išgarsėjęs Irmantas Pileckas, reperis Renatas Lore, fotomenininkas Rolandas Vilkauskas–Pripsas ir kiti.

Baro atidarymo akimirkos – galerijoje:

„Bus visokių vakarų – ir ramių, prie žvakių šviesos, ir trankių, o šėlsmu iki vidurnakčio“, – patikino paplūdimio baro bendraturtė Rasa.
O tai, kad vasarą teks atsisakyti tolimų žygių, patvirtino visi kviestiniams svečiams skirtoje šventėje kalbinti žinomi žmonės.

„Savaitgaliai suplanuoti iki pat rugsėjo. Juos praleisiu keliaudamas po Lietuvą. Vasarą maloniausia gimtinėje, o šilumos tolimuose kraštuose ieškau rudenį ir žiemą“, – sako neseniai Turkijoje ilsėjęsis ir šįmet ten dar grįžti ketinantis plaukų stilistas Karolis Murauskas.

Vasara – pats darbingiausias metas dainininkams. Mėgautis laiku gimtinėje ketina ir Fara, ir Mino. Abiejų tiek pajūryje, tiek kitose Lietuvos vietose laukia daugybė pasirodymų.

„Mums atostogos būna pirmadieniais! Arba tada, kai visi dirba“, – patikino dainininkai.

Kelis mėnesius po Europą prieš vasaros sezoną keliavo ir iliuzionistas Modestas Petrikas su šeima. Pora, auginanti mažytį sūnelį, būtent žiemą bei pavasarį turėjo galimybę atostogauti.

„O dabar prasideda tikrasis šou laikas! Ir jis tęsis iki vėlyvo rudens, kuomet pramogų pasaulis trumpam, prieš didžiųjų metų švenčių maratoną galės sulėtinti tempą“, – sako M. Petrikas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės