Mintis kilo karantino laikotarpiu, kuomet šeimos daugiau laiko leido namuose ir kino centrai svarstė kaip išlaikyti auditorijos susidomėjimą kino teatru, rašoma pranešime spaudai.

„Visą laiką jautėme, kad šeimos myli kino teatrą ir filmai, skirti šeimoms, sutraukia didžiąsias sales, didžiąsias auditorijas. Smagu ir tai, kad kinas yra ne tik pramoga, jis suvienija šeimą. Idėja atidaryti vaikams skirtą salę kilo tuomet, kai mus visus ištiko karantinas. Bijojome, kad visi įpras namuose žiūrėti filmus ir kinas pasidarys nebemadingas. Tuomet pradėjome galvoti, jog jeigu smagu žiūrėti filmą namuose ant sofos su šeima, tai kaip mums tuos žiūrovus paskatinti pakilti nuo sofų ir ateiti į kiną“, - teigia „Cinamon“ vadovė Asta Norvilienė.

Naujojoje kino salėje stovi ir didžiulė spragėsių dėžė-čiuožykla, kurioje tiek vaikai, tiek jų tėveliai gali prieš filmo seansą pačiuožinėti. Greta čiuožyklos kino salėje įrengtos ir papildomos pramogos vaikams. Viena jų – interaktyvių lazerių erdvė, kurioje mažieji žiūrovai galės smagiai praleisti laiką iki filmo seanso.

„Tam, kad būtų gera emocija, reikia, kad vaikai ir visa šeima praleistų gerai laiką. Norėjome, kad kinas būtų visapusiška, praturtinta pramoga, todėl greta salės įrengėme interaktyvią erdvę, kurioje vaikai gali pasijusti it diskotekoje.

Mūsų partneriai įkūrė lazerių zoną, kuriose galima žaisti su šviesomis, bėgioti labirintu, spirti kamuoliuką į šviesos srautą arba net groti pianinu. Kuomet testavome šią pramogą, vaikams labiausiai patiko žaidimas, kuriuo metu lazeris nukopijuoja kūną, sekioja paskui. Su lazeriais galima žaisti futbolą, tai nėra erdvinis kūnas, bet dūmų ir šviesų efektų pagalba sukuriama forma“, - pasakoja A. Norvilienė.

Šios atidarymo šventės nepraleido ir žinomi tėveliai su savo vaikais: dainininkės Goda Alijeva su sūnumi Amiliu ir dukra Tėja, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukra Adrija ir sese Angela, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Irūna Puzaraitė- Čepononienė su vyru Roku, dukra Glorija ir sūnumi Toru, aktorės Sandros Daukšaitės-Petrulėnės vyras verslininkas Aurimas su dukra Elze, aktorė, laidų vedėja Justė Zinkevičiūtė su mažaja pussesere Urte, šokėjas Tomas Slausgalvis su dukromis Vakare ir Gabriele, bei Saulius Skambinas su žmona Živile ir vaikais Mila ir Majumi, interjero dizainerė Donata Liaukevičienė su sūnumis Rocco ir Adriano, „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu, verslininkė Natalija Martinavičienė su vaikais Matu ir Sandra, olimpiečių Sauliaus ir Rugilės Binevičių šeima su atžalomis Dalieliumi ir Izabele bei daugelis kitų. Renginį vedė Andrius Žiurauskas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)