„Žvakės, namų kvapai, kvepalai, kaljanas... Visa tai – gimininga, kilę iš tolimų egzotiškų kraštų. Apipinta paslaptimi, magija“, – vakaro idėją pristatė verslininkė Nijolė Tamošiūnienė, kokteilių baro „Ji Lounge“, kuriame ir vyko renginys, įkūrėja.

„Tos sienos tikrai daug mačiusios ir patyrusios“, – apie išlikusią Kauno miesto gynybinę sieną, Malūnininko bokštelį pasakojo N. Tamošiūnienė. – Kodėl pavadinime yra žodis „ji“? Ji – tarsi bokštelio siela. Visada pasidažiusi ir pasipuošusi laukia svečių.

Išskirtinio vakarėlio svečiai mėgavosi ne tik trijų patiekalų vakariene, paruošta modernios virtuvės principais, bet ir leidosi į magišką kvapų kelionę. Kvapų ekspertė Živilė Bružienė pakvietė drauge su ja ir jos kūrybos vaisiais atrasti pilnatvę ir harmoniją.

„Buvo labai įdomu atsiduoti paslaptingam kvapų pasaulio žaismui“, – po renginio sakė Natalija Martinavičienė. Žinomos moters gyvenime visai neseniai įvyko pasikeitimų – ji tapo nekilnojamo turto brokere.

Natalija neslėpė, kad visada domėjosi tuo, kaip sukurti namų jaukumą, autentiškumą, tad nauja veikla jai labai įdomi, įvairių patarimų ji negaili ir savo klientams.

Plaukų meistras Karolis Murausjas juokdamasis sakė, kad jo namai, sodyba ir darbo erdvė tiesiog perkrauta įvairių namų kvapų, žvakių, smilkalų.

„Tie visi kvapai man tiesiog būtini dėl estetikos. Jie kuria kažkokią mistinę aurą“, – tiki žinomas stilistas.

Vyras renginio metu liko maloniai nustebintas, kuomet sužinojo, jog tokius autentiškus kvapus kuria ne prancūzai, ne italai, o lietuviai. Stilistas neslėpė, kad įvairiomis progomis, o ypač per gimtadienį, labai dažnai dovanų gaunantis įvairių namų kvapų, žvakių, smilkalų.

„Bičiuliai žino šią mano aistrą, užtat ir stengiasi mane pamaloninti, kvapniai nustebinti“, – šypsojosi K. Murauskas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės