Spalio 28-osios popietę numatytas posėdis, kuriame nurodyta, kad administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo yra puikiai visiems žinomas dainininkas Ž. Žvagulis. Bylos esmė – aplaidus apskaitos tvarkymas.

Prašymo atidėti posėdį nėra, tad jis turėtų įvykti. Delfi susisiekus su pačiu Ž. Žvaguliu, šis patikino, kad į teismą išties planuoja atvažiuoti, tačiau atlikėjas teigė, jog pats iki galo nežinantis, kodėl ten yra apskirtai kviečiamas.

„Atvirai pasakius, aš pats nežinau, kas ten nutiko. Matyt, buhalteris pavėlavo priduoti tam tikrus dokumentus, todėl šiandien su juo ir atvyksiu į teismą pasiteirauti, kodėl esu kviečiamas. Jie anksčiau norėjo priimti sprendimą be manęs, bet aš to nenorėjau, kadangi noriu pats ateiti ir išsiaiškinti, kame čia reikalas.

Kaip suprantu, čia yra finansinės įmonės, kuri mus aptarnauja, priveltos klaidos. O į teismą aš einu jų išsiaiškinti. Tiesą sakant, ten nieko įdomaus nėra“, – šyptelėjo pašnekovas.

Ž. Žvagulis patvirtino, kad nemalonūs reikalai yra susiję su jo valdoma įmone, o žinia, jog yra kviečiamas dalyvauti teismo posėdyje jam ir pačiam buvo naujiena.

„Aš nelabai suprantu, kodėl. Teigiama, kad viskas dėl aplaidumo, o už jį, matyt, bus atsakinga finansinė įmonė, kurią mes samdome. Neįsivaizduoju, kas blogai turėtų būti, todėl pats ir važiuoju to išsiaiškinti“, – pasakojo jis.

Pasiteiravus, ar bent galima numanyti, kaip posėdis pasibaigs, Ž. Žvagulis nėra linkęs spėlioti.

„Lauksiu paaiškinimo iš finansų įmonės. Tiesa, jei jie ir suklydo, aš absoliučiai nieko blogo nematau. Neklysta tik tie, kas nedirba“, – sako garsus dainininkas.

Be to, jei ir paaiškėtų, kad už nusižengimą teks mokėti baudą, Ž. Žvagulis nuo tokios atsakomybės tikrai nebėga.

„Pasižiūrėsim, kieno čia kaltė buvo ir išsispręsim“, – mandagiai pokalbį užbaigė pašnekovas.

Ž. Žvagulio prodiuserių kompanijoje dirba ir jo marti Ineta Puzaraitė-Žvagulienė. Buvusi grupės „Mokinukės“ narė ten užima administratorės pareigas.

Kaip nurodoma oficialiame įmonės puslapyje, įmonė šiuo metu prodiusuoja dviejų atlikėjų – Irenos Starošaitės ir Ž. Žvagulio – koncertinę bei kitą muzikinę veiklą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės