Pakilia naujiena apie gimusį sūnų dainininkas su mylimąja pasidalino socialiniuose tinkluose. Sužadėtiniai paviešino jautrų įrašą ir pirmąją mažylio nuotrauką.

„Nojus Gintautas Vaitkevičius“, – vaikeliui duotą dvigubą vardą atskleidė jie.

Antrasis sūnaus vardas – Gintautas – Linui yra labai svarbus, kadangi toks buvo jo tėčio vardas. G. Vaitkevičius mirė 2018-ųjų spalį. Jis buvo atsidavęs savo mylimam kraštui Plungei ir, žinoma, šeimai. Linas tėtį iki šiol vadina savo ir šeimos didvyriu.

Žinia apie mylimosios nėštumą muzikantas taip pat pasidalino socialiniuose tinkluose.

„Ką čia pridursi. Kosmosas čia yra. Čia yra esmė, prasmė ir visa kita“, – DELFI tuomet sakė dainininkas.

Naujieną, kad po savo širdimi nešioja gyvybę, Lino mylimoji pranešė jam nė neįtariant.

„Pasitikau Rūtelę su vakariene ir vynu iš kelionės, o ji sako: „Aš gal negersiu, kažkaip jaučiuosi kitaip“. Ir bam! Vyną gėriau vienas“, – juokiasi jis.

Pora susižadėjo televizijos eteryje. Tiesioginė „Lietuvos balso“ pusfinalio transliacija pateikė staigmeną – scenoje pasirodę „Žemaitukai“ savo kūrinio „Skinsiu raudoną rožę“ pabaigoje nustebino romantišku gestu. Ant vieno kelio priklaupęs dueto narys Linas tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pasipiršo savo merginai Rūtai.

Arenoje esantys žiūrovai ėjo iš proto, o jo išrinktoji atsakė „Taip“. Tokio Lino poelgio tiesioginiame eteryje nesitikėjo niekas. „Kuri mergina nenorėtų tokioje vietoje, tokią dieną gauti žiedo iš savo mylimojo? Baisu, bet įdomu!“ – tuomet sakė jis.

Atlikėjas buvo tikras, kad tą vakarą jo išrinktoji net negalėtų pasakyti jokio kito atsakymo, nei „taip“.

„Dėl „ne“ net negalvoju, nes ne veltui ketverius su puse metų laukiau, kad įsitikinčiau, kad mes vienas kitam skirti!“ – anksčiau sakė Linas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės